Vairuotoja buvo priversta sustoti: vaizdas Utenos rajono kelyje atėmė žadą patikslinta 17:53

Portalo tv3.lt redakciją pasiekė skaitytojos Ingos Gruškienės nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip per kelią bėga Lietuvoje itin retai matomas plėšrūnas – lūšis.

Kaip teigė skaitytoja Inga, ji šį vaizdo įrašą nufilmavo viename Utenos rajono kelyje prie Kuktiškių miestelio. Pamačiusi lūšį moteris net sustojo ir griebė kamerą, kad viską nufilmuotų.

Savo akimis pamatyti Ingos Gruškienės nufilmuotą įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Portalas tv3.lt įspėja, kad redakcijai galite siųsti tik savo pačių nufilmuotus vaizdo įrašus.

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI
SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI

REKLAMA

Primename, kad Lietuvoje lūšys saugomos ir nemedžiojamos nuo 1979-tųjų, o pastaruosius dvidešimt metų įrašytos į Raudonąją knygą kaip nykstančios. Išties iki pastarojo dešimtmečio daugiausiai lūšių gyveno vos dviejuose Lietuvos vietovėse: Biržų girioje ir Taujėnų–Užulėnio miškuose, visur kitur lūšys fiksuotos tik pavieniui. 

Pasak Biržų regioninio parko vadovo, kasmet medžiotojai kartu su gamtosaugininkais atlieka apskaitas sniege ir stebi žvėrių paplitimą. Per pastaruosius penkis metus suskaičiuojami lūšių pėdsakai rodo, kad jų populiacija visoje Lietuvoje išaugusi net 4 kartus.

Jei pagal apskaitų sniege duomenis 2007 Lietuvoje gyveno 30 lūšių. Tai 2012 jau 60, o 2018 net 162 lūšys. Bet, anot specialistų, nors lūšių padaugėjo, jų yra per mažai, kad darytų akivaizdžią žalą ar keltų pavojų. 


Rašyti komentarą...
I
Inga Gruškiene
2021-03-18 15:06:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsšaukelis Darius. Kaip jis galėjo išplatinti ne savo foto. Kokie dabar žmonės baisūs. Kad tik sau garbę prisiimti. Čia mano darytas video ir dar nuotraukų turiu ir trumpesnį video.
Atsakyti
-23

E
Emilija
2021-03-18 15:16:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mielas Dariau, nežinojau, kad esate mano mama. Video darytas ne jūsų, autorinės teisės taip pat priklauso ne jums. Turėkite gėdos :)
Atsakyti
-14

E
Emilija
2021-03-18 15:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul žmonės žino, kokie moralines vertybes praradę žmonės gyvena Lietuvoje. Turėtų graužti sąžinė.
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų