Vagių poelgis šiurpina – automobiliu tempė moterį ir jos šunį

Hjustono policija ieško įtariamųjų plėšikų, kurie viename iš šio miesto rajonų iš moters atėmė piniginę, o vėliau auką ir jos šunį tempė automobiliu.

Pasak nukentėjusiosios, prie jos einant gatve su šunimi priėjo nepažįstamas vyras, kuris į ją nukreipė ginklą ir pareikalavo rankinės.

Tada vyriškis nutarė rankinę atimti jėga ir pribėgęs išplėšė ją iš moters rankų, o po to nubėgo į jo laukusį raudoną „Chevrolet“ automobilį.

Įtariamiesiems bandant pasprukti iš įvykio vietos, moteris savo rankinės nebuvo linkusi prarasti ir pasivijo plėšikus prie automobilio.

Labiausiai žmones pašiurpino tai, kad bandydami uždaryti automobilio duris plėšikai prispaudė merginos ranką ir ją su visu šunimi asfaltu vilko keletą metrų. Durelių jie neatidarė net tada, kai matė, kad moters ranka įstrigo ir tai sukelia jai didžiulį skausmą.

Per šį incidentą moteris susilaužė ranką, o ją apiplėšusį vyriškį ji įvardijo kaip ispaniškos išvaizdos ir vidutinio amžiaus. 

Vaizdo įrašą išplatinusi Hjustono policija viliasi, kad tai padės surinkti daugiau informacijos apie šiuo metu ieškomus plėšikus.

Visą šiurpą keliantį vaizdo įrašą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų