TV3 Žinios. Europos vaistų agentūra ėmėsi vertinti rusiškąją „Sputnik V“ vakciną

Europos vaistų agentūra ėmėsi vertinti rusiškąją „Sputnik V“ vakciną, o Maskva žada, kad jei procesas bus sklandus, jau birželį Bendrijai pasiūlys vakcinų 50-iai milijonų europiečių.

Europos Sąjungoje netylant kalboms apie rusišką vakciną „Sputnik V“, Bendrijos vaistų agentūra skelbia pradėjusi jos vertinimą. Tai yra pirmasis žingsnis, norint patvirtinti šią prieštaringai vertinamą vakciną Europos Sąjungoje.

O Maskva tvirtina, kad jei vakcina bus patvirtinta, nuo birželio Bendrijai galėtų pristatyti vakcinų, kurių pakaktų 50-iai milijonų europiečių paskiepyti. Tiesa, premjerė Ingrida Šimonytė yra sakiusi, kad Lietuva šios vakcinos nepirktų net jei Europos vaistų agentūra jai uždegtų žalią šviesą.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Matas
2021-03-04 18:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku būtų, jei ir Lietuva pirktų. Būtų labai daug žmonių norinčių šios vakcinos o ne antros Dabartinę valdžią reikia nušalinti dėl savivaldžiavimo neįsiklausant į žmonių nuomonę
Atsakyti
-9

S
Skaitytojas
2021-03-04 19:01:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne Šimonytei spręsti mūsų sveikatos problemas, tegu sprendžia savo finansinių skolinimosi aferų grąžinimą nesmaugiant tautos...
Atsakyti
-4

L
Liešas
2021-03-04 18:39:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu aišku,geričiau išsproginėsim
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų