Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš su ja sutinku,negalima visų leisti juk yra tvarka,patikrinti dokumentus, gauti atsakymus į užklausas ,tt.
Bilotaitė man ne draugė, o tie įsibrovėliai tuo labiau. Niekas jų nekvietė, pateko į Lietuvą pažeisdami įstatymus. Vienintelis dalykas dėl ko galiu šiai vyriausybei pritarti- tai, kad nesicackino su pažeidėjais. O visi gailestingieji lai patys juos rengia, valgydina ir galveles glosto už savo pinigus.
Bilotaitė sukūrė Lietuvoje migrantų rezervatus - uždarė juos kaip kokius gyvulius kalėjime. Ir sako, kad čia viskas gerai, čia ES taip daroma ir gairiu net neprašė, neklausė, kai ES sakė išleisti iš narvų migrantus, kad jie galėtų laisvai judėti. O va, kai dėl Baltarusiškų trašų tranzito ar dėl maisto kainų ir Kaliningrado klausimo, tai va jau reikalingos ES gairės ir pan. Žodžiu, nėra jokios logikos kalbose ir darbuose, ir jokio nuoseklumo politikoje, daroma kas kaip kam patinka tuo metu. Jokios atsakomybės ši vyriausybė neneša, nes kai žąsys valdžioje, tai kaip vanduo nuteka.
Ar Lietuvai labai reikia tų pabėgelių ?????????? Palyginamt nuo kitų Europos šslių Lietuva yra graž ir švari ar reikia teršti mums savo šalį tomis invazinėmis gentimis? Gimdo veisisji jie nežmoniškais kiekeis ir Europa būk gera pasirūpink jeis visais. Nors ir pačioj europoj yra dsugybė žmonių kureis nera tinksmai rūpinimasi. Mes europiečiai turim būti tolersntiški, bet ar pagslvojam apie ateities kartas balros rasės žmonių? Tai ne rasizmas, tai žiauri ir negsilestinga tiesa, Europa pajuoduos ir tai bus negrįžtamas procesas). Ačiū žmonėms kurie galvoja apie tikrus europiečius ir gina juos ir jų teises .
Bjauri boba
Ši valkata, bent šampuną naudoja galvos plaukams nusimazgok?
JUM DAEINA AR NE JEI ILEIDINES VISUS TAI VISA EUROPA PRADES NEPRIIMINETI TAI GALES LIETUVA VIENA VISUS AUGINTI PADEKOKIT LUKOSENKAI PUTLERIUI O NE SVETHGMU PRAFTUMET ILEIDINETI MANO TEVAS EMIGRAVO PER KARA 49 METAIS JIE IR TAI ILEHGDINEJO DALIMIS TAI CIA UZMOJAI DABARTINIAI TU NEISSILAVINE VALDZIOS ATSTOVAI DAUGIAU IS KAIMU KILE TAI AR JUM PROTELIAI DIRBA GAL CIA SIRINSKIENE ORGANIZUOJA KAIP IPRASTA NA DUNDUKAI TA TIESHGOGHGNE PRASME DUN DUN
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų