Rašyti komentarą...
Šaunuolis veterinaras tai jo tikrasis pašaukimas tegu kiti seka jo pavyzdžiu,žmones laikantys gyvunus,labai atsakingi turi but,visgi šeimos narys.
Veterenarui: Geriausias komentaras- Nepatinka, tai užsiimk tuom kas patinka...,- tai tikrai Geriausias komentarų paaiškinimas žmogui...,- ėsti, lakti ar maitintis ir tuom maitinti. ;- Gelbėtojų komanda jau greitai pasieks ir mano dugną...,- tuomet Kartu Dugnan leisimės...,tik Kartu...,o komentatoriai mus Gelbės, kad gyvūlininkiją nepančiotumėme su žmogum...
kada ta laida buvo,o kada reportazas,taip sunys-valgo ,geria ir mirsta,uzuot eda laka mir dvesia,gaista,as kai isgirstu apie valganti bet koki gyvuna tai pagatavas ismests telika per langa,buvo neseniai reportazas apie gerianti gandra-nu pyz-diec
@s-hudas Sunkus laikai, net laukinius gyvūnus žmonės nori sužmogint. Netruks laiko, kai žmogus ("šeima") ateis pas kunigą ir reikalaus pakrikštyti katę ar šunį, motyvuojant, kad jis juk šeimos narys.
@Bronius Sunku laukiniams gyvūnams (katės ir šunys) priimti per prievartą, žmogaus gyvenimo būdą, dėl to vargšai ir serga žmogiškomis ligomis, dėl pačių žmonių ne atsakomybės gyventi.
@Bronius Nuo kada zmogus ne gyvunas. Labai jau save iskelete. Ir plaukuoti ir kakojat ir sysiojat ir riaugejat ir cepsit ir t.t. , baisiau uz suniukus ar kitus gyvunus ... juokas ima kai laiko save kazkuo kitu.... yra mitybos grandine ir mes visi joje dalyvaujame, visi teeasam tik sutverimai ant sios zemes, kur " žmogui " viskas maiso.... gyvūnas " žmogus " laiko save auksciau visko,tad gamta vis dazniau primena,kad yra ir stipresniu jegu už mus,kur visas " žmogiskumas " nublanksta. Ismokit nemenkint silpnesniu, gyvenimas taps grazesnis.
@s-hudas O jūs toks durnas ar durna, kad neskiriate kur rašo žurnalistas, o kur jo pašnekovas kalba?
Durni žurnaliūgos, atminkit, šunys ne valgo, o ĖDA. Negeria, o LAKA.
Kur rieda pasaulis ??? Jau šunims savo pavardes duoda. IŠPINDĖJIMAS visiškas. Nu nors veterinarai iš kvailių ir įdiotų uždirba gerai.
@senjorės Nainytės Ne pasaulis rieda,o nepykanta pertvinke zmones mus zeme ridena, tik greit nusiridens patys nekesdami gamtos grozio, gyvūnų. Nors karta susimastet kaip jaustumetes like ant zemes vieni su savimi ir savo nepykanta. Toks vaizdas,kad kruva psichiniu ligoniu pasauli gyvena,kurie visko aplink nekencia. Ne jus sukuret tuos vargsus gyvunelius ne jums ir sprest ka daro mylintys savo augintinius zmones. Jusu nuomone neprivalo vadovautis visi. Nepatinka užsiimk tuo kas patinka. Pusk isvis is tokiu straipsniu ten kur jautiesi neispindejus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų