Tėvas dukrą padavė į teismą: to išgirsti apie save nesitikėjo

Tėvas padavė savo dukras į teismą, kad prisiteistų išlaikymą. Sunkią vaikystę turėjusios dukterys šiandien savo tėvui neturi už ką net padėkoti.

„Jis nėra vertas tėvo vardo po šitokių dalykų, po tokios mūsų vaikystės, kai mušdavo, daužydavo, o dabar jis nori kažko, reikalauja iš mūsų. Iš vaikystės pamenu vien jo smurtą. Nieko negalėčiau apie jį gražaus pasakyti“, – „TV Pagalbos“ studijoje pasakojo dukra. 

Dukra atskleidė, kad vieną sykį dėl smurto netgi buvo padavusi savo tėvą Rimantą į teismą. Vyras tuo metu vienas augino tris dukteris. Po šio įvykio paauglė kartu su kitomis savo seserimis buvo patekusi į internatą.

„Buvo labai stipriai mane sumušęs ir gavo dvejų metų lygtinį teistumą“, – prisiminė ji. 

Moteris iš tėvo namų pabėgo būdama dar nepilnametė. Šiuo metu Eglė su savo tėčiu beveik nebendrauja, todėl buvo labai nustebusi, kai vieną dieną gavo laišką iš teismo. Jame tėvas pareikalavo dukrų išlaikymo. Į vyro pusę stojo jo sesuo Danutė. Moteris gina savo brolį ir tikina, kad nors jis buvo ūmaus charakterio, tačiau tokio elgesio iš savo dukterų nenusipelnė.

„Jūs man pasakykite, kaip galima pas tokį smurtautoją tiek metų prabūti. Aš nesuprantu, kur mama buvo, kodėl nebėgote pas mamą“, – brolį užstojo Eglės teta. 

Šiuo metu Eglė pati augina savo mažus vaikus ir tikina, jog padėti tėčiui neturi galimybių, o ir skolinga jam nesijaučia. Vyras piktinosi, kad ne kartą dukroms buvo siūlęs važiuoti gyventi pas motiną, tačiau jos to atsisakė.   

„Čia yra grynas melas. Dirbau, kiek galėjau. Ir operatoriumi, ir santechniku, ir techniką turėjau. Kur stūmė, ten griuvau. Man buvo reikalingi pinigai, nes žmona pabėgo pridirbusi didžiules skolas. Man reikėjo išmokėti jas ir dar šeimą, vaikus išlaikyti. Kas buvo jaunystėje, tas nesvarbu. Dukros privalo mane išlaikyti, nes aš tėvas ir taškas“, – savo kaltę neigė Eglės tėvas Rimantas.

Ar iš tikrųjų tėvas smurtavo prieš dukras?

Visą pokalbį pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
m
močiute
2020-03-11 17:49:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neduociau gyvatei nei duonos trupinio, te šita ,,kieta,, sesute sušelpia, jei taip stoja už smurtautoja. NEVERTAS NE TIK TĖVO VARDO, BET IR DUKRU MEILĖS. Ka veikei, kad pencijai neužsidirbai, gyvate tu, prasprogai, tai ir dvėsk badu, arba eik išmaldos prasyt....
Atsakyti
-11

n
nu
2020-03-11 20:17:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu ka veike tėvas visą gyvenimą jei pensijos neužsidirbo
Atsakyti
-5

M
Mociute
2020-03-11 21:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokie lupenos senatveje prisimenasavo isbarstytus vaikus,keista kad tokio amziaus vyras neuzsidirbo stazo,ir negauna pencijos
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų