Tėtis negalėjo nepaviešinti: šokiravo porelės elgesys su jos dukra

Anglijoje tėtis nufilmavo nemalonų incidentą, kurį pranešė policijai, tačiau ši veiksmų dėl įvykio nesiims, nes kaip aiškina – įvyko nesusikalbėjimas.

Tačiau vyras nepraleido progos pasidalinti įrašu socialiniame tinkle. Jis nufilmavo, kaip su dukra išėjęs pasivaikščioti, sulaukė poros nemalonės. Šešiametė važiavo takeliu su dviračiu, kai priekyje pasirodė pora, tėtis perspėdamas paprašė jų pasitraukti šiek tiek, tačiau šie nepaklausė.

Dukra krito nuo dviračio ir ėmė verkti. Nepatenkintas įvykiu ėjęs vyras dar įžeidinėjo tėtį, paspyrė mergaitės dviratį ir nuėjo. Policija tyrimo nesiims, nes medžiagoje nemato nusikalstamos veikos.

Incidentas – vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
K
Kritikas
2020-05-23 08:17:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man susidarė įspūdis, kad mergaitės tėtis turėjo sulaikyti nergaitę, kuri važiavo tiesiai ant žmonių. Tėvo pozicija: traukites visi iš kelio, nes mano vaikas važiuoja.
Atsakyti
-20

E
Elita
2020-05-23 10:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip matyt ,tevas turi mergaitei paaiskint ,kad turi atsiprasyt ir pasakyt kad praleistu o nevaziuot kur papuola
Atsakyti
-14

T
Taip
2020-05-23 12:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tai nebuvo dviračių takas, mergaitė turėjo arba sustoti , arba aplenkti einančius žmones. Nors antra vertus, jei pora matė, kad atvažiuoja mažas vaikas, kodėl nepasitraukti ir nepraleisti? Matyt nekenčia vaikų. Ir išvis , atrodo ir vieni ir kiti suaugėliai laiko save pasaulio bambom.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų