• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienio „TV Pagalboje“ – tarnybų ultimatumas jaunai šeimai, dramatiška skyrybų istorija ir aršus kaimynų konfliktas.

Pirmadienio „TV Pagalboje“ – tarnybų ultimatumas jaunai šeimai, dramatiška skyrybų istorija ir aršus kaimynų konfliktas.

REKLAMA

Vyras sužinojo, kad jo žmonai vaiko teisių apsaugos tarnyba liepė skirtis. Pora susituokė prieš dvejus metus, šeimoje – 11 mėnesių kūdikėlis ir du moters vaikai iš ankstesnių santykių. „Tai yra valstybės teroras ir visiškas žmonių gyvenimų naikinimas“, – „TV Pagalbos“ studijoje sakys vyras. Kas iš tiesų atsitiko Erikos ir Audriaus šeimoje?

Laidoje – dar viena, šį kartą planuojamų skyrybų istorija. Vyras sako, kad moteris nerodo jam šilumos ir artumo. „Net tada, kai namuose atrodė viskas gerai, meilės, švelnumo ir dėmesio iš savo žmonos turėjau tiesiog išsireikalauti“, – pasakoja vyras. Apie tai, kad mylimoji prieitų ir paprasčiausiai apsikabintų – nebuvo ir nėra net kalbos. Kai tik vyras apie tai užsimena – vėl esą kyla skandalas. Jis sako, kad pastaruoju metu jautėsi taip, tarsi gyventų su kambarioke, o ne su žmona.

Po paskutinio barnio žmona pasiėmė vaikus ir išėjo iš namų. Apie susitaikymą ji dabar nenori net kalbėti. Vyras jau minėjo, kad kartą jau patyrė skyrybas ir žino, ką reiškia išdraskyti šeimą. Jis bijo vėl atsidurti tame pragare. Žmogus nori, kad sutuoktinė su vaikais grįžtų namo ir šeima vėl būtų kartu. Moteris pateiks staigmeną vyrui – ji planuoja skyrybas. Moteris atvira ir prisipažins, kad greičiausiai nebemyli savo vyro. Šeimos santykių drama ir bandymas susitaikyti – laidoje „TV Pagalba“.

Trečioji laidos istorija – aršus kaimynų konfliktas. Vyriškis tikina, kad kaimynai visai suįžūlėjo ir braunasi į jo valdas. Audringų susirėmimų nepajėgia numalšinti net policija. Tačiau gal pavyks „TV Pagalbai“?

Visas istorijas žiūrėkite šiandien 16:30 laidoje „TV Pagalba“ per TV3 televiziją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų