• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dešimtys žmonių buvo sužeisti, 11 iš jų sunkiai, Havajų avialinijų skrydžio iš Finikso į Havajus metu. 

Dešimtys žmonių buvo sužeisti, 11 iš jų sunkiai, Havajų avialinijų skrydžio iš Finikso į Havajus metu. 

REKLAMA

Gruodžio 18-ąją, sekmadienį, Havajų oro linijų lėktuvas pakliuvo į stiprią turbulenciją, dėl kurios buvo sužeisti mažiausiai 36 žmonės, 20 jų buvo išgabenti į ligoninę, o 11 jų patyrė stiprius sužalojimus. Siaubinga turbulencija įvyko likus 30 minučių iki nusileidimo.

Dalis nukentėjusiųjų nesegėjo saugos diržo. Viena keleivių naujienų kanalui „CNN“ teigė, kad savo akimis matė, kaip dalis keleivių pakilo iš savo sėdynių ir galva trenkėsi į lėktuvo lubas.

„Patyrėme staigų kritimą, lyg važiuotum kalneliais atrakcione. Mano mama nebuvo užsisegusi saugos diržo ir pažvelgusi į ją pamačiau, kaip ji trenkėsi į lėktuvo lubas. Taip į lubas trenkėsi ir daugiau žmonių. Kai nusileidome, atvyko medikai ir jie dalį keleivių išvežė. Mačiau ne vieną sunkiai sužeistą žmogų, iš jų galvų liejosi kraujas“, – pasakojo lėktuvo keleivė Kaylee Reyes.

REKLAMA
REKLAMA

Havajų oro linijos teigė, kad skrydis HA35 po incidento nusileido sėkmingai.

„Lengviau sužeistiems keliems keleiviams ir skrydžio įgulos nariams medikai suteikė pagalbą oro uoste, kiti keleiviai buvo išgabenti į vietos ligonines tolesnei priežiūrai“, – teigė avialinijų atstovai ir pridūrė, kad incidentas tiriamas.

REKLAMA

Po incidento keleiviai ėmė dalintis nelaimės vaizdais socialiniuose tinkluose. Kai kuriuose vaizdo įrašuose matyti kruvini žmonės, visur išmėtyti daiktai, kituose – dešimtys greitosios pagalbos autmobilių, į kuriuos buvo gabenami sužeistieji.

Savo akimis pamatyti vaizdus iš įvykio vietos galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų