Rašyti komentarą...
AŠ ABEJOJU,KAD TIK TIEK.KIEK MANE INFORMAVO,TAI PRAŽUDĖ 101-102 PROCENTUS. MATYT,SODININKAI NETIKSLIAI PASKAIČIAVO.
Didžiai gerbiami sodininkai,o kada Lietuvoje per sodų žydėjimą nebuvo šalnų? Ojei taip,tai imkite iš pietinių šalių vynuogių augintojų.Nemiegokit,naktimis deginkit laužus,kad sukurtumėte šiltų dūmų debesis virš sodų,kad tie nenušaltų
Ir vėl...obeliai brangz...lenkai galės pigesnių atvežti. Cebuliai brangz,nes perdaug prisodins tie kam nepriklauso sodinti ...
Pastovus vertimas tai sausa tai šlapia tai karšta tai šalta,neaugink atvės iš užsienio pigesniu
Obelys dar net nezydi kai kurios..gamta jaucia viska..
Pries gamta nepakovosi tai netvertis uz galvu ir neverkt reik,o dangstyti su danga. Daug kur matau didiausius laukus agro plevelem uzdengia vakarais,rytais nuima ,vargsta zmones,bet bevargo nieko nebuna.sodus namie irgi dangstom.
bet tai, matyt, savotiška atranka, jei viename rajone- regione nušalo tai kitame gal ne. Ir dar. Kai derlius uždera gausiai-dejuojate, kad neturite kur dėti, išmetate į griovius ir pan., kai neuždera vėl ašarojate ir dejuojate. Gal vis dėl to reikia susitaikyti su gamta ir suprasti, kad visą laiką gerai nebus.
Straipsnis, kaip pakelti kainas. Braškės net dar žydėti nepradėjo, o ūkininkai nežino, kad ryte būna šalčiausia temperatūrą.
Šalnos gegužės mėn. yra norma. Durnių ir bažnyčioje muša. Kelia istorijas tuščioje vietoje. Čia tam, kad kainas būtų proga užkelti. Deja, ne tokie mes kvaili.
Kanda pikčiau nei šalna. Sunku žmonėms. Darbo kiek įdėta, o gamta vienu mostu metų atlygį atėme.
@Kandūs komentatoriai Ką guli palei pečių, maukis kaliošus ir eik padėti ūkininkas, tada nereikės dejuati, kad brangu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų