Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gėda, kad žmonės valdžioje nesusitvarko su šituo oligarchatu. Kita vertus, Laisvės partija yra asmenybėmis dusijusi su šiuo koncernu. Jie juk ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto steigėjai yra, kurių, tipo, ekspertai nuolat kalba, kaks blogis yra stipri, demokratinė valstybė. Trn dirbę ir užaugo ir Šimašius, ir Mitalas...
Malinauskai, visu pirma pabandyk sudalyvauti tokiame valstybes konkurse, ji laimeti ir ivykdyti visus isipareigojimus.
Antra - paskaiciuok kiek sekmingai buvo ivykdyta valstubiniu konkursu, kuriu metu nebankrutavo koks gen rangovas ir kastai nepadidejo kelis syk.
Statybos infliacijos metu - visur kainos didejo.
Cirkininkas. Eik sviniui teismo priteistas skolas grazink uz prisibazarinim.
Matem ka sugebi bunant skvernelio pasonej. Kai ateina laikas, kartais reik patet
Seniai sita supratau. Ir dar daug nezinome. Jeigu prasidetu karas, nesciau mesytes kuo greiciau, nes lietuvos nera, yra tik svedu nuosavybe ir melziantys ir besityciojantys is zmoniu koncernai, kurie per ivairias sxemas skriaudzia lietuvos liaudi. Ka as gint tureciau? Nupirktus teismus ir mg baltika su svedais priesaky? Pabegus tik isliktu bent siokia tokia viltis, kad bus galima grizti i laisva tevyne.
Niek nezinai malinauskai pinigus netaip daro.
Kol tu galvoji kad viskas taip vyksta, nelaimesi nieko
Seniai sakiau ir sakysiu- paskelbkime karą bet kam nesvarbu kam(geriau švedams ar suomiams) ir lietuviai padarys tvarka(karo tribunolu prie seimo sienos),jei tie vagys nespės pabegti.O tada be šūvio pasiduodam.Nematau už ką balsuoti ateity,jei vagys ir tautos genocidininkai vėl kels galvas.
Visiems aišku, kad tai buvo kyšis, bet truko 7 metus tai įrodinėti. Ir dar Aukščiausiam teisme jie dar bando laimę! Ir visiems aušku, kas už kuklianskio stovi.
@Veto Kas?
Tai nieko baisauas,bus tu pinigu ,aisku jiems bus,jau ruosiamas lietaus ir sniego apmokestinimas,geroves Lietuva stengiasi,bet ne del musu,elektra brangs,zemes mokestis pabrango,uz lietu sumokesim.ka dar sugalvos idiotu galvos?nesvarbu kad visur truksta darbuotoju,tiek medicinoj,tiek policijoj,tiek gaisrinej ar mokykloj.Panasu i visiska valstybes kracha.
Apgailetinas maslinauskis
Suniukai atanka per 10 dienu o mum jas uzklijavo ausis uzkiso.Rinkimam laikinai viska nuims pazadus kad girdetumem plakatus kad matytumem.
Matyt tai patys geriausi vagys... Tik su jais galima dirbti...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų