Rašyti komentarą...
Niekaim negaliu suprasti Lietuvos verslininku ,kainos Lietuvoje aukstos net daug kas brangiau nei uzsienio valstybese pv. JK ,Bet Lietuvoje verslininkai tokie vargsai ,kad niekaip negali dirbanciam zmogui sumoketi padoru atlygi . Nes tiesiog patys sukuria socialine atskirti nes pavydas ,kad kazkas gyvens geriau . Jaigu taip mastome tai taip ir gyvename vargsai vargsta ,o turtuoliai lobsta,o valdzia dengia turtuolius ,nes sedi ant pinigu maiso ir svaisto pinigelius savo gerovei.
Man tik ydomu ar jus patys pagalvojat ka rasot pries parasant...520 euru,turetu buti minimali pensija siai dienai,o ne minimali alga...
Suprantu kas čia vyksta... verslininkai paperka specialistus ir žurnalistus kad juos užtartu kad nereik algos didint, o źmones tipo gobšuoliai tegu sedi ant bulviu su lupynem susimokeje mokesčius... vsio jasna... isgyveno covud bangas ir pelna pasidare, o nuo algu kelimo bankrotas ištiks... melagiai melagiai, bent meluot išmoktumet ...
valdžiažmogiai nėra dirbę tikrame versle (atkatai nėra verslas) todėl jiems sunku suprasti kad pinigai ne gaunami bet uždirbami itin sunkiu darbu be atostogų ir be poilsio. Siūlau minimalų atlyginimą 1500 eurų į rankas ir apie verslininkus galėsime Lietuvoje pamiršti - liks tik valdininkai ir bedarbiai :)))
Jaigu verslininkams 520 yra per daug , tegul tada patys eina dirbt i tas savo imones ir kartu idarbina savo islepintas bobas ir suaugusius vaikus.
@ate tai ko savo verslo nekuri ir verslininkų išlepintas bobas išlaikai? o gal nedirbi ir iš SODROS išmokų gyveni tai ką darysi kai verslininkų neliks ir nebus kas SODRAI moka :))))
@xxL Galiu atsakyti,žmogus nesukūrė savo verslo todėl,kad lansbergizmo pradžioje jis neprisivogė,nevogė iš naikinamų kolūkių,kai kolonos žemės ūkio technikos važiuodavo į užsienį,nevogė metalo šimtais tonų,neužsiėmė kontrabanda ir spekuliacija,todėl ir netur|ėjo iš ko tą verslą sukurti,na ir neturėjo giminių aukštuose postuose.O ir šiaip,jei visibūtų verslininkai,tai kas gi dirbtų už centus ir krautų milijonus vagims,kurie save verslininkais vadina.
Pinigų yra projektams,plakatams,reklamoms,agitacijai,bet ne darbo žmogui,anksčiau pastatei namą reikėjo pateikti visus medžiagų dokumentus,o dabar per TV rodo,kaip 1 litro talpos aliejų nusinešė namo,paėmęs iš vaikų darželio,o iš kur atsirado tiek milijonierių Lietuvoje,kieno sąskaita?
Kekvieno poreikiai yra skirtingi.Vieni nori plačiai gyvent tada pinigu maža ir maža.Kiti gyvena ir išgyvena pagal galimybes.
Nori,kad uz dyka dirbtu.per daug-te dirba patys,ar uzsudaro jei neisgali moketi.
@Xxx ir kur tada dirbsi tu jei verslai užsidarys? visi į seimą netilps :)
Darbdaviai taupo sau milijonus , o darbuotojas turi dykai dykai dirbti. Perka pigią darbo jėga iš Baltarusijos , Ukrainos , Kiniečių. Lietuviai važiuoja iš Lietuvos užsidirbti.
Darbdaviai visada verkia , taupo sau milijonus , nori , kad už dyką dirbti.
Į viršų