Rašyti komentarą...
jam tik piršteliu pagrčsins tapaianai, nes jis juk ne konservatotius, jiems ir ,,Draugystes" buvo galima meilužėms dovanoti, jiems viskas galima, jie juk neišiferį vogė, nei kolchozus ardė
Grazinti neuztenka,turi buti uzvesta baudziama byla,uz moesciu moketoju ,pinigu vogima,ir atleistas is mero pareigu.Tokie vagys negal dirbti ,vadovaujancio darbo,o kodel ,jam turi buti,sudarytos lengvinancios aplinkybes,kad ir toliau ,galetu vogti?????????.
@@@# Taigi socialdemokratas - rinkėjai juos myli ir viską atleidžia.
Nereikia čia raganu medžioklės nes šita ,,pasaka '' bus be galo sumokės pinigus i biudžeta atsiprašys ir gyvenkime toliau. Tik aišku turi būt sistema pertvarkyta kad nebūtu tokiu dalyku .
@Na Jeigu jis socdemas, tai jis "tikrai ne vagis", na, gal tik biskutuką, todėl nereikia medžioti socdemų, jei jiems "netyčia" prilipo valdiškų pinigų, jie socdemai, ne raganos!
Žinoma, kad ne. Dabar jis jau žinos, kaip "tinkamai nuorganizuoti" ir suslėpti galus, kad jokie tapinai nesurastų. O premjero kėdėje šitokios galimybės!
Jaučiate skirtumą tarp puolimo prieš Šiugždinienę ir Sinkevičiaus veiksmų komentavimo?
Grazinti neuztenka, pirma reikia graziai pasiskolinti, kad po to graziai imti ir grazinti. O cia turi buti byla ar bent administracine. O premjeru kazin ar noretu kas ji matyt ;)
@Archis Aš norėčiau! Jaunas, konkretus, veiklus. Kad ne viską dar teisingai daro- ne baisi tragedija. O kad Gailius taiko į jo vietą-aiškiau nebūna.
von vagys...visi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų