Rašyti komentarą...
l.prastai atliko gerai apmokamą darbą..
treniruojasi,žaidžia....o rezultatai nuluniai.....be reikalo gauna tokius didelius atlyginimus...
medikai,mokytojai,vairuotojai kasdien dirba už kapeikas...
Garbingai žaidė ir nesirinko pralaimėti specialiai. Kas užėmė antrą, trečią vietas, po poros savaičių visi pamirš, o kas nugalėjo JAV rinktinę milijonai sužinojo, istorija. Mes už Lietuvą!
Pagarba ir meilė Lietuvos rinktinei
Pagarba ir meilė Lietuvos rinktinei
Atidavėme skolą braliukams, jie mums padėjo pasiruošti ir pakilti aukščiau Prancūzijos, Ispanijos... rinktinių.
Būtų prieš turnyrą pasiūlę 6 vietą pasaulyje, visi imtų užsimerkę. Dar pergalė prieš JAV rinktinę.
Šaunuoliai lietuvaičiai.
Oi jovaisa tai kad jis laisvas i krepsi tik is trecio kartto imesdavo
Teisingai , neatsirado nei vieno su kiaušais; visi išskydo kaip mėmės....čia ir išryškėja charakteriai. Kai atsitinka kažkas neplanuoto, reikalingi vyrai su kiaušiniais.....deja mūsų rinktinėje tokių neatsirado.
Pagrindinis strategas labai norėjo laimėti nieko nelemiančias rungtynes prieš USA. Žaista, lyg būtų žaidžimmas finalas. Aukštesnė vieta čempionate buvo arti. Pergalė buvo naudinga USA ir serbams. Garbės troškimas padarė savo.
Žaidėjai žaidė, kaip norėjo strategas.
Rinktinė padarė daugiau nei tikėjausi. Ačiū už tai. Nekreipkite dėmesio į kvailas rašliavas.
@NA!
Kovoti reikia iki galo, garbingai, o nea vėjus rašyti ir šlovinti...
Tragedija LT krepšinyje! Federacijoje intrigos, pinigų dalybos.
1.Politiškai turėjo būti nurodyta, kad pralaimėti prieš USA, nes žinojome likimą prieš serbus.
2.valančiunas su jokubaičiu taip ir turi mėtyti pomidorus reklamoje o ne LT rinktinėje
Nelyginkit mūsų rinktinės
Nelyginkit mūsų rinktinės
nei su prancūzais, nei su ameikiečiais ir t.t.Jie geriausi, profesionaliausi ir padarė daug ir per daug.Tik mūsų valdžia prasčiausia, kad neatėjo niekas į areuostą sutikti, jiems nereikėjo nieko,jie nieko ir nelaukė, tik žodžio, to gero žodžio už pastangas, už puikią vietą.Kur vyriausybės nariai, kur prezidentūros klerkai? Pasimokyti reikėtų iš Latvijos, bet ne mūsų nevykėliams to suprasti. Ir dar, o kodėl tu, S.Jovaiša, kaip seimo narys, galėjai pasistengti ir kaip žmogus, ir kaip buvęs žaidėjas. O tavo kritika nesvarbi. Žinoma, sutiko juos patys mieliausi - namiškiai. Iš dienos atsisakyčiau žaisti be gailesčio, kai nesi mielas, o sutryptas.
@Nelyginkit mūsų rinktinės
Dėl užimtos vietos niekas neginčija, tiek asai Jovaiša, tiek Kleiza, tiek Kurtis, tiek ir kiti sako teisingai - negali komanda vieną dieną visus guldyti ant menčių - kitą gauti kaip vaikų darželis...Kova privalo būti su visais iki galo, tai įrodė kitos komandos ir tai garbinga, profesionalu..Juk dar Europos čempe Vokiečiai vos nepralošė LT, tik teisėjų "gera" teisėjavimo dėka laimėjo. Čia net krepšinio kritikai pasimetę kaip vertinti tai ką matė...Po visko teisintis, bergždžias reikalas, išvadas reikia būtinai daryti...Lyderio nebuvimas akivaizdus, trenerio klaidos, psichologo nebuvimas ( bet trenerių eilutė 11-a žm.?!?, kas ten ir iš ko sudaryta?)
Sužaidė pagal galimybes,daugiau išspausti nebebuvo šansų,akivaizdžiai matėsi,6 vieta yra normaliai,reikėjo garbingiau pakovoti su Latviais,ir viskas būtų buvę neblogai,jaunimas įgavo patirties,o tie kurie galėjo ir nepadėjo rinktinei tai gėda,prisiminkit,kas jūs užaugino,ir esat šokolade.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų