Rašyti komentarą...
Saulius skvernelis pedofilas ,welcome to Ukraine ,suka:)
Veje vaje kaip negerai, kada buvęs šefas nepuola dalyvauti Sauliuko pasireklamavimo kampanijoj! PE-DO-FI-LAS! Visi nepritariantys Sauliui Skverneliui yra pedofilai! Ar tikrai?
Mūsų Saulius visai kuoktelėjo.
Pedofilus reikia naikint, kaip kolorado vabalus. Ir linčo teismas turi būt. Matom kaip vyksta pedofilu bylos. Garliavos paviždys. O koncervatorius Slušnys užstoja pedofilus.
dėl tų pačių rinkėjų. Bet vaidinti prokurorą Skverneliui neišmintinga. Matyt yra neįgalus kažkur save padėti politikoje, tai ką geriausia išmano, tai ir daro. Ar prideda taškų toks prokuratūros persekiojimas seime? Matau tą patį vaizdą, kaip ir būdamas komisaru bandė sumenkinti seimo pirmininkę. Dabar jam parūpo susidoroti ir su prokurore ir su seimo pirmininke.
KĄ TURI SKVERNELIS PRIEŠ MOTERIS? KAS SU ŠITUO VYRU NE TAIP? TIK JAU NESAKYK SKVERNELI, KAD TAU PARŪPO VAIKAI. NIEKADA JAIS NESIDOMĖJAI IR TAI RODO GARLIAVOS ĮVYKIAI.
Gal daktaras galėtų pakomentuoti
Gal daktaras galėtų pakomentuoti
Kokia čia liga Sauliuką užpuolė? Gal čia koks naujas virusas - tryda bandant veržtis į šiltą valdžios kėdę?
@Gal daktaras galėtų pakomentuoti priminsiu : tas Sauliukas buvo vienas iš vadų, kurie organizavo Garliavos šturmą. Po to, kaip žinote, kaltinikai buvo paskelbti "nukentėjusiais''. Todėl juo tikėti būtų nesusipratimas
Konservos, nustokit šniurkšti. Atrodote apgailėtinai.
@Cha Socialdomkratų raudonsmegenis? Uspaskio darba partijas dabštolis? Šimašininkų vaivorykštinis? Tomaševskio koloradkė? Sauliuko demokratas milicininkas? O gal tiesiog Latvių gatvės Vilniuje rašytojas? Ne kažin kas, sakyčiau, lyginant su konservatoriais. Po rinkimų vėl būsit niekur nepatekę, vėl klykausit iš pasiutimo, kad Lietuvoje viskas yra blogai. Gaila man jūsų.
Ogi karbauskis parsidavėlis konservatoriu paklodė .
Jei antraštėje Skvernelio žodžiai- vietoj Karbauskio paduočiau į teismą. Jei tai sugalvojo žurnalistas- gėda Lietuvos žiniasklaidai: beleką rašot iš idėjos ar už pinigus???
Negarbingas ėjimas, lanzbergiškas, nesitikėjau to iš buvusio normalaus premjero. Jį patį galima įtarti kopijuojant tvarto metodus rinkiminėje kovoje

Skaitomiausios naujienos
Į viršų