Rašyti komentarą...
tauškalai pliauškalai, jokio konkretumo, matyt veikia šiuolaikinės tendencijos - malti šūdą ir teršti smegenis.
bet koks bandymas gerinti apsirūpinimą energiją per sutartis su tiekėjais ir su parama visada duoda priešingą efektą - galima pigiau įsirengti galias be paramos ir vėliau nebūti suvaržytam sutarčių
Kol kas tai brangi ir netechnologiška priemonė - baisus svoris, mažas efektyvumas, didelė kaina. Turėtų būti naudojama tik kaip papildoma priemonė - nesąmonė naudoti šilumai gaminti, nes pačių fotovoltinių keitiklių nvk tėra apie 20 proc., o kur dar nuotoliai keitikliuose iš nuolatinės į kintamąją el. ir instaliacijoje. O dar visokie elektros skirstytojų ribojimai ir sąlygos. Bet "ypatingai protingų" nėra reikalo mokyti, o galima rasti žymiai efektyvesnius sprendimus.
galimai neracionaliai naudoja el. energiją. Šildytis reikia ne su elektra, bet jos pagalba iš atsinaujinančios energijos. Šiluminę energiją reikia imti tiesiogiai iš šiluminių saulės kolektorių, bet ne per elektrą, nes fotovoltinių keitiklių nvk kol kas menkas ir kaina nepateisina gaunamos naudos. O jei įsirenginėsi elektrinę per tarpininkus (visokius Igničius ar kokius kitus "nepriklausomus", neaišku nuo ko, tai ji niekada neatsipirks.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų