Rašyti komentarą...
Ar žinote jog pasaulyje yra vieta kur dviem skiepų dozėmis yra paskiepyti visi gyventojai?!Ta vieta yra Gibraltaras su savo 39 000 tūkstančiais gyventojų!Ten vakserių "rojus"!Bet yra viena problema, kiekvieną dieną yra registruojama vidutiniškai po 55 susirgimus "idijotų" virusu!Jai ten gyventų 39 000 000 tai susirgimų kiekvieną diena vidutiniškai būtų po 55 000!!!!Klausiu jūsų, kurie dar turite sveikos nuovokos, kam tada toke vakcina, kuri niekuo nepadeda, bet dar ir pakenke kai kuriems žmonėms dėl savo šalutinių poveikių?!Jei netikit, tai patys patikrinkit informacija.
Logikos, nei medicinos nematau sveikų žmonių testavimuose. Negi žmonės tokie akli ir kurti, kad nemato, jog vykdomas socialinis eksperimentas iki kiek žmonės toleruos paryčias. Gal tapkim pagaliau sąmoningais ir pasakykim ne kaukėms, testavimams, genų inžinerinėms vakcinoms ir segregaciniam GP. Rašykim savo nesutikimus seimo nariams, LR Prezidentui, padėkim STI kovoje prieš šitą neteisybę ir prievartą. Išreikškim savo laisvą valią, nes jie eksperimentuoti jau pradėjo su vaikais. Ko dar reikia, kad suprastumėm, jog esam bandomieji triušiai?
Durnius ir bažnyčioj muša.
Bravo, Ruginienei, 1000 kartų BRAVO. Ačiū už Jūsų ryžtą
O jus dar durnių randat jurie leidžiasi marmalw arba testuojasi
Debilu gauja
Man ima biesas aš pasiskiepyjau . Jei būčiau Darbdavys visus išmesčiau lauk kas nesiskiepyja dar ir duočiau snu* kin. Reikia pabranginti testus po 200 eurų ir kas 5 dienas testuoti.
@Žinovas... Kad po skiepo tapai debilu faktas.
@Žinovas... Spermadozoidas,greitai pastipsi
@Žinovas... Cia tikras debilas po skiepo jam smegenys istirpusios.nuodu prisileides ir kaifuoja asilas grynas
@Žinovas... Jaučiasi skiepo pasekmės buki
Asilų spauda asiliukams...
Manau reikia nesiskiepijusiems deti baudas uz suzlugdytus verslus zmonijos kenkima uz menesi po 500euru palikima be soc garantiju juk jie stabdo ir zlugdo sali ir zmoniu likimus .ger seime priimkit si istatyma tegu atlygina nuostuolius visiems tiems kurie liko ir liks be darbo
@Jonas Trinkis galva tu debile,cia tau reikia baudos uz nusisnekejima ,asilo galva !
@Jonas Durnius esi, kokiu reta
@Jonas Dar tokio kretino kaip tu pasaulyje nesutikau
@Jonas Gal jau tu nebesiskiepik , jau perdozavai truputuka , per daug "mokslo " susikaupe pas tave
@Jonas Priedurni
Gydykis
@Вика Cia gi matosi kad tikras priedurnis nuziuozes zmogaus protas pasake jam leistis nuodu jis ir leidziasi sakys jam lyst i duju kamera jis ir lys
Saunuole Ruginiene, lai korupuoti padugnes KonservLiberalai dega pragare
Į viršų