Rėžė tiesą, kodėl sėkmingi vyrai renkasi silpnesnes partneres

Į porų santykius per fenotipologijos prizmę žiūrintis veidų ekspertas Giedrius Švetkauskas tikina, kad skirtumai poroje – neišvengiamas dalykas. Kodėl taip nutinka, kad iš pažiūros du visiškai priešingų charakterių, užsiėmimų žmonės lengvai surandą bendrą laimę gyvenime ir sukuria šeimą?

„Fenotipologiškai galima įvardinti vieno žmogaus charakterį, kito žmogaus charakterį ir pažiūrėti jų suderinamumą: ar nebus kažkokių aštrių kampų, ar bus vienas kito papildymas. Šeima turi būti kaip UAB: vienas turės būti direktorius, kitas komercijos direktorius ir turi UAB apyvarta augti, kad būtų iš ko jaunus vadybininkus išlaikyti arba vaikus“, – vaizdžiai kalba veidų ekspertas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fenotipologas pasakė, kokios moters nori kiekvienas vyras: paskui tokią eina šniūrais

Kodėl taip nutinka, kad dažnai renkantis partnerį žiūrima ne į vien jausmus, bet ir įkitus ne mažiau svarbius aspektus?

„Lemia pasąmoniniais dalykai ir aplinka. Jeigu iš fenotipinės perspektyvos žiūrint, jaunuolis, kuris susiranda į mamą panašią, tikėtina, kad ta į mamą panaši yra labiau valdinga, stipri ir jis gauna tą patį dėmesį, rūpinimąsi, kaip juo rūpinosi mama. Ir dažniausiai jis būna šiek tiek silpnesnio charakterio už savo žmoną. Nesakau, kad tai kaip taisyklė, bet ryškėja tokia tendencija“, – teigė laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovas.

Švetkausko teigimu, kitaip yra su vyrais, kurie gyvenime yra sėkmingi verslininkai ar karjeristai.

„Vyrai su valdingais, stipriais, plėšriais bruožais dažniausiai stiprių, plėšrių, valdingų moterų nesirenka, nes jaučia, kad bus konfliktas ir sunku bus jas palenkti ir palaužti, todėl jie renkasi jautresnes“, – pastebi jis.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų