Savo namų arenoje pergalę šventė Klivlando „Cavaliers“ (31-21) krepšininkai. Jie užtikrintai 122:99 (31:15, 33:19, 25:23, 33:42) įveikė Los Andželo „Clippers“ (28-25) komandą.

Laimėjusiųjų pusėje įspūdingą pasirodymą surengė Cedi Osmanas. Per beveik 22 sužaistas minutes jis sumetė 29 taškus ir pataikė visus 7 mestus tritaškius. Taip turkas pakartojo „Cavaliers“ rekordą ir užfiksavo savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Pralaimėjusiųjų pusėje daugiausiai taškų – 24 – sumetė Brandonas Bostonas jaunesnysis, o dvigubą dublį į komandos sąskaitą įrašė Moses Brownas. Pastarasis per 26 minutes pelnė 13 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Šiuo metu „Clippers“ Vakarų konferencijos lentelėje lenkia Naujojo Orleano „Pelicans“ ir rikiuojasi ketvirtoje vietoje, o „Cavaliers“ Rytų konferencijoje – penkti.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 29 (7/7 trit., 4/6 dvit.), Dariusas Garlandas 16 (10 rez. perd.), Jarrettas Allenas 15 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), Crisas LeVertas 12 (3 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 11 (3 rez. perd.).

„Clippers“: Brandonas Bostonas jaunesnysis 24 (3 rez. perd.), Amiras Coffey 18 (4 atk. kam.), Moses Brownas 13 (16 atk. kam.), Moussa Diabate’as 13 (5 atk. kam.), Jasonas Prestonas 12 (3 atk. kam., 8 rez. perd.), Normanas Powellas 11.