Rašyti komentarą...
Cia knygyne nuomone kaip sakoma, kad džiaugiuosi kad jis ar ji turi kita DDD. Tokie pasakymai nesutelpa i adekvataus zmogaus protas. Tad kodėl ji tiek metu gyveno, gal kad surastu jam kita? Kazkoks absurdas kai einama link proto, bet išeina is proto nuo tokiu savo zodziu, tokio pamąstymų.
Jausmus valdyti nepavyks.
arba grybų pasidziovinusi.
Gerai kad žmogus nusiteikes laimei Duok Dieve...
Ir iš kur ,,srovės" ištraukia tokių herojų, kurios ne tik kad iškrenta iš visuomenės konteksto, bet gali privilioti ,,karalienes" be karūnos ir vilioti iš jų pinigus.
Nors ir keista, bet atsiranda,kas tokioms
ku ku suneša pinigus. Ji įvaldžiusi tokius manipuliavimo būdus, kad visos ,,karalienės "ne tik kad leidžiasi mulkinimas, bet nemenkai susimoka.
Ar pasišnekėjot su ja,tikrai įžvelgėt tą įsivaizduojamą skausmą? Matėt žinot jų santykius ir jausmus a ne? Kokie greiti liet krokodilo ašaras neprašyti už kitus
Nepasirode ta moteryte sveiko proto ir nemanau ,kad gali buti geru pavyzdziu normaliai mastantiems….
@O man Kai kam neįmanoma suprast tokįą netradicinę moters reakciją, tradiciškai būtų normalu apipilt pamazgom viešai savo buvusią antrą pusę , o nuviliojusiai moteriai kibt į plaukus turbūt.Tada visi ją laikytų normalia,nes būtų tradicinė..
Ū vėl mėšlą rašinėja
@W Tai atsvarai parašykit nors ką gražaus.Kodėl daug kam užkliūva,ką ji veikia gyvenime.Gvildenkit jei norit,pačią skyrybų problemą. Abstrakčiai šnekant,dvasiškai žmonės gal ir atitinka viens kitą, ir galėtų ir toliau kartu laikytis, bet galbūt kažkoks įvykęs neištikimybės faktas sugriauna tą idealią draugystę.Reikia tik proto ir padorumo,kad abu nenusiviltų santuoka.Ne visi jautresni žmonės gali atleisti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų