Rašyti komentarą...
nuo to kad cia visi diskutuojat rasynejat kas pasikeite suda malat ir viskas 35 metai tas pats kol nepakeisim visas partijas kurios tiek pat metu valdo niekas nepasikeis kol nebus rinkimu uz atskira zmogu o bus sarasai tol ir gyvensim gyvuliu uki vieni lobs o kiti skurs bus klanai ir jokios mokesciu reformos nepades geriau balsuot eikit sudo nemale ateina vos 50 procentu tai ir verkiat paskui kad valdzia bloga .
Ko pasigendu iš Kuodžio, tai jo realios veiklos. Kalbėti ir kritikuoti yra daug mokančių, bet tu eik ir padaryk. Sėdėti banke ir iš tolo vaidinti didelį specą yra viena , o eiti į vyriausybę, kad ir ministru ir veikti yra viai kas kita. "prezidentą nausėdą" vaidinti irgi lengva, mėtai gerus patarimus, apsistatęs "protingais" patarėjais iš aukšto ir kritikuoji vyriausybę, užuot kartu su ja dirbęs..... Na , reitingai kyla, nes menko lygio rinkėjui visada patinka tokie , kurie kritikuoja vyriausybę, užėmę tokio stebėtojo poziciją. Taigi ,linkiu Kuodžiui eiti į ekonomikos ministrus ir įgyvendinti savo vizijas.
Lietuvoje amžinai vyksta reformos, va pavyzdžiui švietimo reforma yra amžina šūdina virvė. reformos turi palengvint , o ne pasunkint gyvenimą. Dėl ko brangsta procesai statybos srityje ? Dėl kvailų biurokratinių AM reikalavimų. Ir čia kuo daugiau reformų , tuo baisiau dirbti ir gyventi.
@kokios reformos ? jei nezinai, tai mes gyvename kapitalizme, o cia svietima gauna tas kas moka EURUS uz privatu viska...nuo universitetu iki mokyklu ir darzeliu...tad ruoskites :) univerai bus kaip USA po 40 stuku EUR i metus, mokyklos jau dabar po 450-1000 eur i menesi, darzeliai ir 300-600 eur i menesi...ruoskites :D...issilavine bus tie tik kas pinigu tures, nes jau dabar i valstybines klases kisa po 35 vaikus, su visokiais "gebejimais" ko anksciau nebuvo buvo tam atskiros klases ir padedejai...
@siaip Smetonos laikai gryžta…
Turim finansų specialistę Šimonytę,kuri dabar dubliuoja užsienio reikalų ministro darbą,nes tas kišasi į krašto apsaugos ministro darbus,O sąžiningai dirbti Lietuvos valstybei nėra kam ,ciniškai dangstosi karu,Šimonytė galėtų imti pavyzdį iš Armonaitės ir Raskevičiaus,kuriems nei pandemija,nei karas ne trukdo įteisinti belytę visuomenę.Rėkia apie verslus Rusijoje,o milijardai tiems yra etalonas patriotizmui,
Raimondai Kuodi ir nebetylėk dėl savo darbo vietos Lietuvos banke. Dirbi (trini kėdę) Lietuvos banko vadovo pavaduotoju kuris yra tapęs biudžetinių pinigų tratininmo įstaiga- naudos nulis, išlaidų milijonai.
Atleisti visus biurokratus
Atleisti visus biurokratus
Ir politikus, vietoje jų dirbs dirbtinis intelektas jam išlaikyti užteks vieno vėjo generatoriaus.
Kol vxaldys Lanzberginiai taip ir bus Ksuniečiai protingi suprsto ir prie davivaldybės lovio neprileido
@Bobulr Valstieti tu nuo pat ryto girtas?
Impotentinis lansbergizmas nepajėgus susitvarkyti su mokesčių reforma, arba padarys taip, kad net ir pensinikai išmaus į užsienį.
@Valdas Ka tu savarankiskai sugebi? Sauskelniu pats savarankiskai dar nepasikeiti
@Kaime ,per tokius lansbergistų subinlaižius tauta ir baigia išnykti!
@Miestietis Tau totaliai pipec jei nuo Lendzbergo priklauso tavo spermos kokybe :D :D :D Garantuoju kad jau gimei silpnaprotis
@Valdas patys valdzioje politikai ir tarnautojai turi verslu, butu nuomai, namu, sandeliu nuomai, NT visokiu, ir t.t. jie sau i kojas nesaudys. tad ir toliau bus tas kas buvo vidurine ir zemesnioji klase mokes zveriskus mokescius, o kas uzdirba milijona reinvestuos ji i koki kipra ir pan...ar USA vaikams i mokslus...
lietuvoje nuo 1991 metu lietuviu sumazejo apie 700tūkstančiu. Biurokratų nei vienu...gyvename jau ir automatizuotomis sąlygomis, it, robotika, ismanus sprendimai, ir klerku ne mažėja o daugėja....visokios tarybos, administracijos, tarnybos, agentūros, ir dar nuostolingos bendrovės (kiaulininkystės ūkiai net tokie yra valstybiniai :d...) netikiu aš nei viena Lietuvos valdžia kad dirba Lietuvos ir jos žmonių labui, man toks ispudis kad dirba savu valdininku, partiju labui, verslui labui. Valdininkai turi su 20metu darbo stazu 38 atostogų dienas, diebantes uab'e privačiam kapitalui 20dienų...dirbantis valdininkas turi vaiką iki 3 metu, gali dirbti tik 4darbo dienas per savaite, uab,e privačiam kapitalui dar gausi ir šeštadienį ateiti...partijos remiamos iš valstybes biudžeto...verslams lengvatos pvm9 proc, verslai diferencijuojami pagal partiju rėmimo prizmę ir t.t. t.t....
@nesąmone O kas tamstai trukdo įsidarbinti valstybės tarnyboje ? Laisvų vietų tikrai yra, niekas nebe ateina į tas "saldžias" pagal tamstą vietas.
Vienintelė galima priemonė prieš infliaciją ir jos pažabojimui, bei pragyvenimo lygio didinimui - progresiniai pajamų ir pelno mokesčiai! Kaip priedas prie tokių mokesčių yra būtinas apribojimas, leidžiantis "apyvartinių" ir kitokių lėšų grąžinimą tik iš pomikestinių pajamų. Įvedus tokius mokesčius jau po 1-2 mėn. Lietuva taptų pigiausio pragyvenimo šalimi visoje Europoje, nes viskas atpigtų iki realių kainų!
@Vasileuskas . Turi būti - pomokestinių. T.y. kreditų ar skolintų apyvartinių lėšų grąžinimas skolintojui (juridiniams asmenims) būtų galimas tik sumokėjus pelno mokestį.
@Vasileuskas Ne tas tai geras, pats rašo pats save komentuoja, aukščiausias pilotažas jau pasiektas.
Koks tamstos intelekto lygis?
Koks tamstos intelekto lygis?
@šiaip iš tamstos post matosi, kad esate neišsivystęs. Žmogus padarė rašybos klaidą, kurią ištaisė per repost. Linkiu užbaigti darželį, mokyklą ir jei Dievulis leis, įgauti kažkiek protelio.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų