Rašyti komentarą...
Mokykloje paskelbima Pyragų diena ir, kad surinkti pinigai bus auojami tokiam ir tokiam tikslui. Klasių auklėtojams liepiama vaikus apie tai informuoti. Trys klasės pyragų neiškepa. Per pertrauką pristoja viena iš administracijos ir imperatyviai paprašo šių klasių auklėtojų prisidėti savo asmenine auka. Priežastis - auklėtojų darbo brokas nepakankamai įtaigiai informuojant auklėtinius. Netrukus bus Grybauskaitės tradiciškai "globojamos" Knygų kalėdos. Ir vėl auklėtojai iš savo kišenės pirks knygas, jei auklėtiniai atsisakys tai daryti. Ir t.t., ir pan., ir taip be galo. O gal tie viešųjų ryšių specialistai už didelius pinigus nesugeba atlikti savo darbo, t.y., įtaigiai informuoti visuomenę, kad ši sulėktų su pyragais, knygomis ir pinigais? Lengviausia yra staipantis prieš kameras įpareigoti žemesnes grandis.
Nepritariu jokiem aukojimams cia panasi apgaule kaip kainu akcijos prekybininku, viens toks ka tik buvo pavadinimu juodasis savatgalis. Ir kiek zmoniu tiki kvailyste kuri kazkam krauna piniga, o cia zmones deda paskutini centa. Zulikai.
Kepu pyragus metinėm šventėms. Kartais ir šiaip užsimanom "ko nors skanaus", bet be chemijos, tai kepu... Kartais iškepu ką nors žmonėms, kurie patys to negali padaryti : už kelių kilometrų yra neįgaliųjų pensionatas . Nuvežam, o jie tokie laimingi būna, kad net ašarą spaudžia jų džiaugsmas ir padėkos... Iškepu pyragų keletą, kalną sausainių KONKRETIEMS žmonėms, o ne kažkam "neapčiuopiamam ir nematomam"... Bet pagal kažkieno "beždžioniavimą" užsienietiškiems papročiams ir pagal "prašymą-reikalavimą" tikrai nekepsiu : pavargo visi nuo tų amžinų reikalavimų aukoti pinigus, maistą ir net... kepti pyragus kaip "auką"...
Sunkus laikmetis. Mes seni žmonės to nesitikėjome. Aukoti gal ir reikia, bet kodėl neaukoja šimtus milijonų nesišku kaip sukaupę.
Man visada buvo įdomu, ar visi 100% tie aukoti pinigai pasiekia adresatą?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų