Rašyti komentarą...
Susikiškit jūs tuos savo resursus
Susikiškit jūs tuos savo resursus
į subinę. Resursų yra ne tik pas jus - nusipirksime kitur. Maskoliai, jūs esate visiški ligoniai, jei manote, kad Europa neapsieis be jūsų resursų. Europa ir visas Pasaulis kuo puikiausiai apsieis ir be jūsų resursų, ir be jūsų pačių. Sėdėsit uždaryti savo pamazgyne kaip sėdi uždaryta Šiaurės Korėja. Jau greitai tapsite Šiaurės Korėja Nr.2
Izraelis atėjo žydai į Palestiną kaip barbarai užėmė Palestinos pusę, visiem viskas okei,o kad rusas dbr ima visi šaukė:D apsižvalgyti visur viskas tas pats:) JAV be karo visus pavergė:)
DULKINT V ZOPU JEBAT PUTINA
I kupra maskoliams it vyt lauk is Lietuvos visus
Kaip liliputinas UKRAINĄ per 3 dienas ėm
Kaip liliputinas UKRAINĄ per 3 dienas ėm
Armija tai nepavadinsi tai degradai kažkokie, nors ir kaip putka bandė apsimesti kad nėra paprastas banditėlis o bene pasaulio valdovas kuris sprendžia kas ir kaip turi gyventi pats būdamas be galo didelis bailys sėdi įlindęs i urvelį ir stebi kas vyksta pro plyšį o dar patrypia kojelėmis panuodija bulbenfiurerį ar kitus ir jaučiasi kad turi teisę nurodinėti kitiems kaip gyventi. Ukraina tai ne Bahmuto gyvenvietė kurios niekaip nepaėmė nei mėsa nei analogų neturinčiais ginklais (60tu metų tankai) žodžiu ubagų šalis turinti visą cheminių elementų lentelę sugeba gyventi taip blogai kad tai tikrai pasaulyje neturi analogų. Šlovė Ukrainos didvyriams!!!
Kaip ir visi fašistai, taip ir ruzzkiu fašistai baigs liūdnai. Kaip ir visos imperijos ir ta imperija žlugs. Istorijos neapgausi ir nepergudrausi. Tai tik laiko klausimas. Beje tas pats bus ir su Kinija, tik jie to dar nesuvokia.
Ką jums žada apie tą žalią energija smegenų pudrinimas, be resursų bus LB sunku
Dėjom nes ant jūsų resursų
Dėjom nes ant jūsų resursų
Ir ant jūsų visų - taip pat. Laižykute subinę išsigimėliui Vovočkai toliau. Bet jau nebe ilgai, tuoj ukrainiečiai jus taip patvarkys, kad maža nepasirodys.
@Dėjom nes ant jūsų resursų -- bus amžinas karas -- kol kuri nors pusė raštingesnė supras tai vienų ir kitų žmonių žudymas -- ginklus duodame skolon o jūs pjaukitės -ginklų pramonė dirba visu pajėgumu -pirkite tik greičiau negalvokite -galvojimas yra ne naudingas kariniai ginklų kalviai
O vis dėlto rytu ekspertai teisus, - Lietuva be pigiu energetiniu resursu neišgyvens!!! Gaila, bet tokia SKAUDI TIESA !!! Nors ir nebeturime pramones, bet Pilieciams teks išgyventi ateinančiais Ziema!!!
O tie, kurie savo komentaruose siltai jauciasi grezdami savaji slonka, gal ir išgyvens be energijos, jei giliau I mesla isiknis!
O ateina LIUDNA ZIEMA !!!
@Vytautas Nusipirksim mes tu resursų iš kitur. Ir nesvarbu kiek jie bekainuotų. Ir pažiūrėsim kaip maskoliai patys tuos savo resursus ės. Galės juos sau į subinę susikišti
@Vytautas teisybė ne visada būna maloni -- nors skęsta pelkėje - vis tiek sako aš danguje sėdžiu -- ne visi sugeba mąstyti dėl rytojaus nes tingi--ir ką pasakys kiti
Užsipiskite negyvai debilų tauta, mes jus supisime lėtai, bet skaudžiai, daunai jums pyzdaaa, ruskių iškamšos..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų