Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tiems, kurie nedaro tragedijos iš antivakserius nutikusio nepatogumo. Kiekvienas priimantis vienokį ar kitokį sprendimą privalo numatyti jo pasekmes. Covid 19 per pasaulį eina taip ilgai, kad pasidomėjus, kokias priemones naudoja kitose valstybėse nesunku buvo nuspėti veiksmų seką ir pas mus. Bet jei jūs pridarot žmonėm ne vien nepatogumų, o dėl to dalis iškeliauja anapilin ir tuo tampat laimingesni, tai ko stebėtis, kad keikiatės kiekvieną kartą kai jus nosim duria į jūsų pridarytą kakutį. Pratinkitės, kakučių pridarėt tiek daug, kad ilgai ilgai vaikščiosit šū--na nosim.
Pasiskiepykit ir nereikes mirti iš bado,jeigu senjoras dar ir 100euru gausit.
@Vytas Aš įpedku Barborą, apseisiu be eksperimentų nuo viruso kuris pavojingas tik storuliams
Įveskite visur galimybių pasus ir viskas bus gerai. Nereikės laukti eilėje. Lauks tik antivax.
Nėra ko labai šiauštis. Kreipkitės į tuos, kurie jus įkalbėjo nesiskiepyt, žadėdami rojų. O kol rojus jūsų dar nesurado, jie jums užtaisė žemėj pragarą. Kitiems, normaliems, tas problemų nesudaro, tad "geradariai" tegul ir pasirūpina jumis, maisto nupirks, vaistų. O jei jie šito nedaro, reiškia jūs jiems visai nereikalingi, kaip nunešioti batai, pasinaudojo ir išmetė. Tada vakcinuokitės ir vėl būsit žmonėmis. Laikai sunkūs, gyventi reikia savo galva, o ne netikrų pranašų įtikinėjimais.
@Algis Ar pats tikrai esi toks durnas, ar tik apsimeti tokiu?!
@Algis Kauśas tu tikras.Naivus avinas...
@Algis Vis trimituojama apie Latvijoj įvestą karantinčlą, bet ten pardės dirba kaip dirbusios, tik trumpesnį laiką, o mūsų glušų piemenų valdžia jaučiasi galiūnai dėl jiems suteiktos valdžios. Dar žada į seimą leisti kandidatuoti nebrendyloms, kad iš visko galėtų tyčiotis.
@To Algis Ar stebuklas,kad dirba parduotuvės ir galima maisto nusipirkt.Va čia tikro antivakserio kritimas ,,žemiau plintuso".Ir esant dideliems suvaržymams,kažkiek kažkokių parduotuvių visada dirbs,tikiuosi,tuo niekas neabejoja.Bet vietoj tuščio rašinėjimo,eikite vakcinuotis.Vardan savęs,namiškių,visų gyventojų.Ir dar tai daryti paraginkit kitus.
Žmonės kitais metais tu iškrypėlių užgaidos baigsis , pakentėkim nenumirsim, o tada jiems ateis galas !!!!
@Darius Kol su šakėm neisim prie seimo laisvės mums nih...
Žmonės atsibuskit,galvokim ką daryt,nevalgę ilgai netrauksim.
,
@Darius Tu manai,kad tie tavo kiti ne tik,kad leis be ribų viską daryti,bet dar ir Covid'o užkrato parūpins. :)::):):):):):)
Duok durniui valdžią ir pamatysi, koks jis yra durnas.
Naujas adresas Gedimino 11
@Vasaros 5 Leisk durniui rašinėti (perfrazuojant liaudies patarlę),,tai jis ir rašinės bet ką,net ir tą,ko pats nesupranta.
Valdzia ir nori mus isnaikinti, matyt reikia atvykelius apgyvendinti.
@Taip Jokio nuostolio nebūtų
Labai visi norėjot koncervų ir dievinot Aušrinę už ,,laivę,,. Rezultatą turite, ir manau kad tai tik įvadas į totalitarinį kinietiškom ,,vertybėm,, paremtą rėžimą

Skaitomiausios naujienos




Į viršų