Prancūzijoje mistikos entuziastus nustebino reiškinys javų lauke

Prancūzijoje mistiškų reiškinių entuziastai ir šiaip smalsuoliai jau savaitę keliauja į vieną javų lauką šiaurinėje šalies dalyje. Ten per naktį kviečių lauke paslaptingai atsirado didžiulė rato formos geometrinė figūra. Kai kurie žmonės tikis, kad reiškinys – nežemiškos kilmės.

Didžiulis ratas javų lauke šiaurės Prancūzijoje netikėtai atsirado maždaug prieš savaitę. Iš paukščio skrydžio matyti, kad išguldytas išties didelis kviečių plotas. Liepos 5-ąją ratą savo laukuose aptikęs Vimy bendruomenės ūkininkas, žinoma nebuvo patenkintas, kai suprato, jog prarado kone 300 kubinių metrų kviečių. Bet labiau jį šokiravo tai, kad čia ėmė plūsti ratų javų laukuose entuziastai, kai kurie sukaria šimtus kilometrų norėdami gyvai pamatyti įmantrią geometrinę figūrą.

„Norėjau pajusti, ką reiškia būti tokiame rate, kur suguldyti javai. Aš čia jaučiu stiprią energiją, ji kur kas stipresnė nei aplinkiniuose laukuose. Manau, žmonės dar negali to paaiškinti. Nežinome, kaip jie atsiranda. Galvoju, kad tai aukštesnio intelekto darbas“, – sako ratų javų laukuose entuziastė Genevieve Piquet.

Buvusi technologijų mokytoja čia įžvelgia ir žinutę. Mat šioje teritorijoje pirmojo pasaulinio karo metais virė nuožmūs mūšiai.

„Internete mačiau Tamplierių kryžių. Manau čia per vidurį būtent jis. Tai žinutė, nes labai daug žmonių žuvo karuose“, – pasakoja G. Piquet.

Nemažai žmonių tiki, kad tokie visame pasaulyje randami ratai javų laukuose – nežemiškos kilmės. Masiškai šis reiškinys pradėtas stebėti 8-jame dešimtmetyje JK, bet 1991 m. du britai prisipažino, kad tai jie ilgus metus laukuose piešdavo geometrines figūras. Netrukus tokia veikla išplito ir net atsirado ratus javų laukuose kuriančios organizacijos.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Rita
2020-07-14 11:03:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateiviai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų