Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kiek buvo sumokėta, kad tokia laida išeitų? Viskas į vienus vartus. Kodėl ne apklausti klasiokų tėvai, nukentėjusio berniuko tėvai?Toje klasėje mokosi dar keturi vaikai, turintys sveikatos sutrikimų, bet kažkodėl iš jų nesitycioja. Jeigu jau demonstruoja ne turginius batus, tai tegul kreipiasi į privatų gydytoją, jeigu negauna pagalbos iš valstybinių institucijų.
Ka ji cia kliedi su savo pasakimu gaila klausyt mes zinom tiesa nesvabu nevardysiu faktu bet ka ji sneka tai sudo malimas atsiprasant o jei norit toke istorija. Pamatyt pasizekit fima tamsusis bokstas... Mano sunus buvo netoliese ir viska mate kas kaip buvo tegu pone. Nemala sudo ir nebando issukt savo vaiko ....nes as zinau tikra fakta nes sunus buvo netoli tad viskas aisku kad buvo o ka ji sneka tai suka uodega
Pirmiausia reikia klausyti ir klausti tėvų o ne mokyklos direktoriaus .Direktorius sužino apie vaiką nutikus kažko negera ,o toliau biurokratiniai reikalavimai.
O kuo kliūna visai nekalti mažesni vaikai? Kurie neprovokuoja šito paauglio? Paprastas klausimas kodėl per pertrauką kai vaikų minia eina nuo klasės prie klasės, ir čiut užkliuvęs ar vaikas ar šitas paauglys. Tą mažiuką taip nustumė kad vaikas atbulas nukrito, užsigavo, verkti pradėjo. Kuo kaltas tas penktokas?? Kad ėjo į savo pamoką ir prasilenkė su šitu baisiu vaiku??? O jei pradinuką nustums? O jei nuo laiptų nustums kitą mažesnį už save? O jei einant namo užpuls mažesnį vaiką, vien dėl to, kad mojykloje pečiais susilietė prasilenkiant??
Visi sakė, bet pasirinkom mokyklą Lietuvoje.
Čia tie reemigrantai Anglijose sėdėję po šluota ima visus šokdinti ir mokinti.
Gal pabandom jiems parodyt vietą?
Nemiegosim darželyje,muziką klausysim per pamokas, slėpsim diagnozes
Daugiau aukstinkit psichines ligas ir vadinkit tuos sergančius vaikus saulytemis,menuliukais ir ypatingais vaikuciais... Tai psichopatai ir mokyklose jiems ne vieta.. uzteks vadinti suda uogiene... Dabar normalus vaikai niekas,nes yyypatingieji juk yra,paskui kuriuos visi turim šokti...
Patyčios ir sveiką žmogų išveda iš kantrybės. Tada nieko kito nelieka kai tik skriaudžiamąjam duoti į galvą tiems auksinio jaunimo neužaugoms . Man irgi teko patirti patyčias . Mušiausi su skriaudėjais. Ir visai nesvarbu kad pati gavau atgal. Ir po to stengiausi save apsiginti. Kad ir ne visada sėkmingai bet pastovėdavau už save. Nesismulkinti ir duoti I galvą skriaudėjams . Būsi teisus
Šita mamytė manipuliuoja ir ,,varto '' kaip jai geriau ji vaika jau turėjo gydyt bet neprisiruošė ir išleido i mokykla tegu daužo kitus . Mokykla prašė pažymos kad jis serga deja mama nesugebėjo atnešt nes nenuvedė vaiko pas gydytoja arba jis yra sveikas tik išlepintas kuriam viskas galima .
@Ula Daugelis tevu slepia diagnozes... neneša pazymu ir vengia tai pripažinti..
Visi cia toleruoja patycias o uz smurta i nemuna sumestu. uz patycias ausi nuplesciau einant aukai is mokyklos
Vaikui reikia pas psichiatrą, o nuvedė į mokyklą... ...iš čia ir pasekmės. Tokie atvejai vis dažnės, nes pas mus normalus žmogus turi mažiau teisių nei ligoniai ir homikai. Pastarieji kovoja ne už lygias teises, o už išskirtines sau. Normalus vyras negali vesti kito vyro, o pyderai tokios teisės sau reikalauja.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų