naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusį tikybos mokytoją, niekaip nesiliaujantį tvirkinti nepilnamečių mergaičių, bando pažaboti Kauno prokurorai. Jie prašo griežtinti kardomąsias priemones ir uždėti jam apykoję.

Buvusį tikybos mokytoją, niekaip nesiliaujantį tvirkinti nepilnamečių mergaičių, bando pažaboti Kauno prokurorai. Jie prašo griežtinti kardomąsias priemones ir uždėti jam apykoję.

REKLAMA

O jį su mergaite prie degalinės užklupęs ir nosį tvirkintojui suknežinęs tėvas stebisi, kaip šitiek bylų turintis Ulvidas iki šiol vaikšto laisvėje ir toliau vežiojasi mergaites į miškus ir joms šoka nuogas. Popietę policija pateikė ir naujausių žinių dėl incidento degalinėje.

Nors už nepilnamečių tvirkinimą teisiamam Algimantui Ulvidui draudžiama artintis prie mergaičių, pirmadienį degalinėje jis užkluptas su penkiolikmete. Išvydęs tai ir bandydamas jį sulaikyti kaunietis suknežino tvirkintojui nosį. Vyras sutinka kalbėtis, bet viešintis nenori: „Aš bėgau sulaikyt jo į degalinę, jis bandė pasišalinti, neišlaikė – trenkiau. Įlėkiau į degalinę ir sakau, kur tu ją veži? Į mišką, dar jis taip naglai, tipo koks tavo reikalas, į mišką. Visi tai girdėjo, visi, kas buvo degalinėje.“

Nusikaltėliui kumščiu trenkęs tėvas sako nesusivaldė supratęs, kad tai tas pats tvirkintojas, į kurio pinkles buvo įkliuvusi ir jo dukra: „Ulvidas rėkavo ant operatorės, kokią tu čia elektronkę duodi, man reikia už 7 eurus, o ne už 9. Aš jo net gyvenime nematęs akyse ir man žmona sako, čia tas iškrypėlis.“

REKLAMA

Kaunietis stebisi, kaip tiek kartų teistas dėl vaikų tvirkinimo ir dabar turintis bent kelias tebesitęsiančias bylas, Ulvidas vis dar vaikšto laivėje, mergaites vežiojasi į miškus, staiposi prieš jas nuogas.

REKLAMA

Perka joms įvairiausias cigaretes, energetinius ar net alkoholinius gėrimus ir galimai svaigina įtartinomis medžiagomis: „Jis perka elektronines cigaretes nepilnametėm, čia kas – nenusikaltimas, aš nesuprantu? Kodėl nepamini policija, kokius saldainius duoda mergaitėms iš užtraukiamo maišelio, nuo kurių bloga pasidaro? Jis tas sankcijas pažeidęs n kartų, daro tuos pačius nusikaltimus ir jis vaikšto laisvėje sau lengviausiai. – Šokiruoja? – Čia kosmosas, čia ne tai, kad šokiruoja.“

REKLAMA

Deja, aiškėja, kad skirti griežčiausios kardomosios priemonės suėmimo – jam nėra pagrindo, mat nepilnamečių tvirkinimas nėra priskiriamas sunkiems nusikaltimams. Tad Kauno prokurorai bandys tvirkintoją pažaboti kitaip.

„Remiantis policijos duomenimis, vasario 20 dieną, asmuo buvo pastebėtas kartu su nepilnamete, kadangi asmeniui tuo metu galiojo draudimas bendrauti su 16 metų nesulaukusiomis mergaitėmis, tapo akivaizdu, kad asmuo pažeidė, jam paskirtą kardomąją priemonę, dėl šios priežasties prokuroras kreipėsi į teismą su prašymu asmeniui skirti jam intensyvią priežiūra, t. y. uždedant apykoję“, – komentuoja Kauno apygardos prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA

Ir policija penktadienio popietę pranešė baigusi aplinkybių patikslinimą dėl incidento degalinėje. Tik aiškėja, kad gašlūno veiksmų nepilnametės atžvilgiu netirs.

„Tikslinant įvykio aplinkybes pagal BK 153 straipsnį jaunesnio nei 16 asmens tvirkinimas, nutarta atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą, nes nustatyta, jog nepadaryta veika turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“, – kalba Kauno policijos atstovė Dovilė Ežerinskienė.

REKLAMA

Tačiau dėl suknežintos nosies pareiškimą parašė Algimantas Ulvidas.

„Nusprendė pradėti ikiteisminį tyrimą pagal BK 140 straipsnio 1 dalį fizinio skausmo sukėlimas ir nežymus sveikatos sutrikdymas. Įtarimai niekam nėra pareikšti, laukiama medikų išvadų“, – sako D. Ežerinskienė.

Algimantas Ulvidas yra buvęs tikybos mokytojas, išgarsėjęs televizijos projektuose, kur dėl pagyrų, kad nėra turėjęs lytinių santykių, gavo Skaistuolio pravardę. Bet akivaizdu, kad mėgsta staipytis nuogas ir demonstruoti lytinius organus, ir ne tik prieš televizijos kameras. Nuogybes jis demonstruoja ir pakaunės miškuose, kur vežasi nepilnametes, prašo jį vadinti Duchu ir šoka išsirengdamas nuogai.

Tik pedofilai galėjo sukurti tokį įstatymą, kad mažamečių tvirkinimas nėra sunkus nusikaltimas. Tik pedofilai galėjo nutarti, kad nuo šešiolikos metų galima jau vaikus tvirkinti be jokios atsakomybės. Juk vidurinę mokyklą baigusiam normaliam žmogui aišku, kad jauno žmogaus protas subręsta ir įgyja galimybę numatyt pasekmes tik sulaukus 24 metų. O čia? Lietuva reklamuojasi, kaip pedofilų rojus: gali tvirkinti vaikus ir niekas nepareikalaus atsakomybės. Ar VISI seimo nariai atstovauja tik pedofilų interesus? Kur pasipiktinimas? Kur noras keisti įstatymus?
ŽIŪRIU SERIJALĄ "ĮSTATYMAS IR TVARKA" APIE TAI , KAD AMERIKOJE TAI VIENI IŠ SUNKIAUSIŲ NUSIKALTIMŲ .. O PAS MUS LT TAI NET NENUSIKALTIMAS ..
Lietuva tolerantiška pedofilams,nes iki dabar pedofilija ne priskiriama sunkiems nusikaltimams.Ir iš ministrės Dabrawolskos jokios reakciajos,kaip ir iš Armonaitės su Raskevičiumi ir Pakarklyte,rėkia dėl konvencijų o tyli apie tai ką galima padaryti patiems,jei sąžiningai dirbtų valstybei ir vaikų apsaugai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų