Rašyti komentarą...
šimašius placiaja prasme yra mankurtas, bet del politines karjeros jis su masiuliu, steponavicium istojo i Šauliu sajunga. Jo nuomone Vilnius yra G taškas. Jis remiasi narkomanais ir pederastais. Bet Vilnius senas miestas ir jis turi savo istorija ir gyventojus. Reikia tiketis, kad tikri vilnieciai balsuos uz tikra vilnieti.
ši mašius žadėjo tautos namus, baseiną, stadioną, tiltą per vingio parką, vietoj to pastatė smėlio dėžę prie genocido muziejaus, dal bajobas pakeltas kvadratu
@zuokas yra zuokas amsterdamo užsimanė i diotas, skubiai susiaurino gatves
Vilniaus kino teatrą.
Tas komedijas su tais nelaimingsis rinkimais. Niekas nieko nerenka. Ir tai yrs aišku. Nes tikri rinkimai kelia negailestingas rotacijas, naujas politines asmenybes. Dabar yra aiškus grupių pasiskirstymas ir žemo starto išlaukimas kada bus galima atlikti šuolį prie lovio.
Tas Ivanovas labai portalų nuvalkiotas ir prasmirdęs konservatinis propagandistas. Matijošaitis labai taikliai atsakė nupiepusiam skalikui. Pagarba esamam ir būsimam merui Matijošaičiui
@Supuvusiems konservams Ivanovas ne konservata. Konservata tai Urbonaitė su Valentinavičium. Tapinas su Valatka visiška vata be jokių priedų.
" kadangi visuomenė vertybine prasme ir pilietinės brandos prasme, manau, dar turi nueiti ilgą kelią."
Ne visuomenė, bet pirmiausia partijos visomis prasmėmis dar turi nueiti ilgą kelią. Visuomenei palikta tik rinktis mažesnę iš visų blogybių, nes priverta naudotis klaikia rinkimų sistema kuri naudinga tik partinėms gaujoms, bet ne visuomenei ir ne demokratinei sistemai.
Ivanovai eik i bažnyčia ,,spaviedotis'' žiūrėk klebonui i akis ir varyk nuodemes o neaiškink kitiems ka reik ir kaip.
Sutinku su politologu, galvojau, kad Zuokui nebėra šansų, o dabar matai, kad nesveika Šimašiaus aplinka ir nekompetencija aplink yra apogėjus
Benkunskas dešimtmečius sėdi savivaldybėje yra Šimašiaus darbų bendrininkas, Majauskas meluoja kad nedirbs konservatoriams, jei nedirbs tai nieko vienas nenuveiks . Visi kiti Tutkus, Jakeliūnas, Gražulis , Sinica tik balsams nukanalizuoti jie neturi patirties , bus kaip su valstiečiais seime balsų tada gavo daug , o komandos neturėjo ,tai buvo suėsti sisteminių partijų be druskos. Tas pats bus ir savivaldoje, ypač kai dabar mero galios po naujai priimto įstatymo visai apribotos. Kol visi smulkieji neperžengs per savo ambicijas ir neis po vieną vėliava su visų žvaigždžių komanda tol nieko nebus.
Tai yra mūsų žmonių inertiškumo ir nekritiškumo išdava. Visi rinkėjai kartu yra valdžiasklaidos žiūrovai, kuri cancelina bet kokias naujas "atgimimo bangas" ir nuolat transliuoja savo naratyvą. Už abuojumą gausim pelnytą bausmę. O gal ne?
@Bruknė Gal ne visai taip. Socialinė žiniasklaida palyginus atsirado dar neseniai ir padėtis keičiasi valdžiasklaidos nenaudai ir gana sparčiai. Nes septyniasdešimtmečiai jau sulindę į youtubus, nekalbant apie jaunimą kurie valdžiasklaidos iš vis nežiūri.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų