Politologas apie Bideno ir Putino susitikimą: Putinas ir toliau elgsis taip, kaip jam atrodys teisinga

Ilgai lauktas Joe Bideno ir Vladimiro Putino susitikimas įvyko, tačiau politologas Linas Kojala teigė, kad iš jo daug tikėtis nereikėtų ir kad Putinas toliau elgsis taip, kaip jam atrodo teisinga.

Tokią mintį jis pasakė TV3 žinių „Dienos komentare“, kur jį kalbino žurnalistė Jolanta Svirnelytė. 

Tai visas pasaulis laukė šio Vladimiro Putino ir Joe Bideno susitikimo. Kas vakar iš tiesų įvyko?

Neįvyko nieko tokio, ką galėtume pavadinti istoriniu proveržiu ar esminiu Jungtinių Valstijų ir Rusijos santykių pasikeitimu. Tai buvo darbinis susitikimas, kuriame galbūt negalėjome tikėtis labai konkrečių sprendimų.

Iš esmės, abi pusės siekė vieno tikslo – pademonstruoti, kur yra jų raudonosios linijos ir bent jau pabandyti sukurti galimybę kalbėtis dėl geresnių santykių kažkada tolimoje ateityje. 

Ar galima manyti, kad lyderiams pašnekėjus V. Putinas galės elgtis lygiai taip pat, kaip ir elgėsi, tik gal ne taip įžūliai?

Matyti, kad ir kas jam būtų pasakyta, turiu omenyje Putinui, jis ir toliau elgsis taip, kaip jam atrodys teisinga. Jokie pokalbiai, jokios diskusijos to esmingai pakeisti negali, todėl tikėtina, kad ir šis susitikimas niekuo neprisidės prie to, kad Rusijos užsienio politika staiga taptų švelnesnė, nuosaikesnė arba labiau atsižvelgianti į tarptautinės teisės principus, kuriuos pastaraisiais metais tik mindo. 

Putinas elgiasi taip, kaip elgiasi Putinas. Jungtinių Valstijų tikslas yra pabandyti bent jau neprisidaryti daugiau problemų ir pasiųsti Kremliui aiškią žinią – jei ir toliau bus perženginėjamos ribos, Jungtinių Valstijų atsakas bus visa apimantis. 

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
R
Russ
2021-06-17 19:32:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Feikinis politologas yra kurčias arba apsimeta, kad negirdėjo kaip Putinas sakė, niekam neleisiu rusijai nurodinėti.
Atsakyti
-3

s
st
2021-06-17 18:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Davė kalbos senukui jis turbut net apako,kaip mokinukas prieš mokytoja paraudo,susigėdo,pratylėjo ir išskrido namo reabilituotis i Vašingtona )))
Atsakyti
-6

P
Pasaka
2021-06-18 22:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bepigu, kai jūs bunkeryje turbūt tokių mokinių veisyklą turite ir labai tie jūsų vunderkindai viens į kitą panašūs!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų