Rašyti komentarą...
Turi bausti kaip ir vairuotojus mašinų, daryt reidus. Jie savižudžiai! Kaune per pagrindines gatves važiuoja per vidurį! Kas čia? Kur liemenės, kur šalmai? Aš dirbu naktį! Tragedija! Jų nusimato. Išlenda iš niekur! Bausmių tėvus! Atimti paspirtukas, kad ir bolt, tegul bolt moka baudas! Gal sugriežtins viską! Kai vaikų tėvai pradės mokėt baudas , kaip vairuotojojai be teisių ir išgėrūs. Tokias pačias baudas. Manau viskas pradės tvarkytis. Ir tikrai , kai bolt paspirtukas pradės mokėt. Tada tikrai viskas susitvarkys! Andrius
šiaip iš tiesų dviratininkai atsargesni. o štai paspirtukinikai... eina jie...jei kada koks užkliudys mane, mano vaiką ar mano šunį - py siu galvon nė negalvodamas.
@bepročiai Ejom su suneliu saligatviu,leke dviratis ,kliude 7-meti suneli,tas krito,as puoliau is paskos "sveiko gyvenimo propaguotojui".Jam teko sustoti,nes buvo burelis zmoniu.Pagavau,kaip tu teigi,"py sau" i ragus,nusitempiau prie suzaloto sunelio,pamaciau koios nemenkos zaizdos ir isteriskai verkianti suneli,pY sau dar viena (isiutis savo daro).Luztelejo to mesliaus pasmakre(2 men.siurbe per siaudeli),as 7 men. valgiau balanda,po to nuteise 16 men. ,bet likusia bausme atidejo 3(!!!) metams.Dabar su suneliu vaikstom zoliniu saligatviu pakrasciu,nes kol sedejau,suneliui atsirado psichologiniu problemu(mes itin artimi).Kaip manai ar dar nori Py sti?
Iš tikrųjų reikėtų peržiūrėti važiavimo dviračiu taisykles, nes pražiuoti pėsčiųjų perėją yra žymiai greičiau nei persivežti, nulipus nuo dviračio. Čia tas pats kaip važiuojant dviračių taku, kuris kerta gatvę. Juo galima važiuoti, nereikia nulipti.
@Na isvis i donorus pirmiausia uzsirasyt kad be taisyklių kaip indijoj vaziųot,
@Kamikadze , jei nepasirašei, kad atsisakai dovanoti organus, tai automatiškai tampi donoru.
Į viršų