• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išsigandęs vyras neranda sau vietos. Į TV3 laidą „TV Pagalba“ kreipėsi jaunuolis, kuris teigė, kad socialiniai darbuotojai jau visą mėnesį jam negrąžina žmonos.

Išsigandęs vyras neranda sau vietos. Į TV3 laidą „TV Pagalba“ kreipėsi jaunuolis, kuris teigė, kad socialiniai darbuotojai jau visą mėnesį jam negrąžina žmonos.

REKLAMA

Vyras pasakojo, kad socialiniai darbuotojai atvykę į jų namus pasiėmė jo žmoną ir 4 vaikus. To priežastis – netvarkingi namai. 

„Tipo betvarkė buvo namie, bet tos betvarkės čia nebuvo. Rado žaislus išmėtytus, kaip visada vaikai gi išmėto, lėkštes ant stalo – tai pripaišė, kad netvarkinga, nors mes vakarais susitvarkydavome“, – teigė jaunuolis

Vyras neslėpė, kad šeimoje būdavo visko – ir pykčių, ir barnių, tačiau jie su žmona vienas kitą labai myli, todėl sunku nebūti kartu. Žmoną išvežė ne veltui, moteriai trūko socialinių įgūdžių.

„Ją išvežė, kur padės tvarkytis, bet kai aš skambinau sakė, kad ji viską gerai sugeba – tvarkosi, vaikus maitina.

REKLAMA
REKLAMA

Aišku, buvome susibarę, pradėjau skėsčiotis rankomis, truputį pataikiau – tai iš karto sako, kad smurtas, bet netyčia“, – pasakojo vyras.

REKLAMA

Pasak vyro, jam net neleidžia bendrauti su žmona ir pasiskambinti jie gali tik naktimis.

Išvežė ne šiaip sau

Miestelio seniūnė teigė, kad moteris išvežta ne dėl netvarkos namuose. 

„Yra vaikų nepriežiūra, jei tai šeimai pagalba nebūtų teikiama, tai būtų didelių problemų. Tai yra fiksuota jau eilę metų. Ši šeima gyvena socialiniame būste, turi daug problemų, su ja yra dirbama.

<...> Jis prieš ją ir jėgą panaudojo, ji buvo su mėlynėmis – tai buvo paskutinis kraujo lašas. Po to ją patalpino ten. Vyras žmoną aplankyti gali, jis ten buvo. Galite nuvažiuoti pasižiūrėti, kokios ten yra sąlygos“, – sakė seniūnė.

REKLAMA
REKLAMA

Seniūnė teigė, kad dėl šeimos bėdų ir žmonos paėmimo kaltas pats vyras.

Socialinė darbuotoja pasakojo, kad moteris savarankiško gyvenimo namuose bus tol, kol bus pasiruošusi savarankiškam gyvenimui.

„Gebės vaikams pagaminti šilto maisto, gebės juos laiku nuprausti. Čia tik minimalūs reikalavimai. Kiekviena situacija yra individuali ir nėra, kad jis negalėtų pasimatyti su šeima.

Moteris nesusitvarko, dar gimė kūdikėlis. Ji negeba užtikrinti vaikams saugios aplinkos. Mes supratome, kad neaišku, kada vaikai paskutinį kartą gavo šilto maisto, todėl paprašėme atidaryti šaldytuvą. Pasižiūrėjome, kas ten yra, o ten buvo tik dešrelių, o ten buvo maži vaikučiai, kuriems reikia šilto maisto“, – pasakojo socialinė darbuotoja, kodėl moteris dabar gyvena socialiniuose namuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pagalbos prašė ir pats

Specialistė netgi teigė, kad ir pats vyras prašė žmoną išmokyti tvarkytis buityje.

„Jis pats tikino, kad jai iš tikrųjų trūksta įgūdžių, jis pats nevalgęs, valgyti negamina ir prašė, kad ją išvežtų, nes jai reikia socialinių įgūdžių.

Kai sekančią dieną aš atvažiavau apžiūrėti situaciją, jis buvo jau sudėjęs tašes, kad tik ją su vaikais išvežtų“, – teigė darbuotoja.

Vyras neslėpė, kad tokį prašymą pateikė ir netgi seniai.

„Buvome šnekėję, kad reikia, bet gamino ji visą laiką“, – teigė vyras.

Savo pusę papasakojo ir žmona, ją galite išgirsti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 naujajame TV3 sezone!

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų