Rašyti komentarą...
Eik anas velniop tas pasienis.Pareigūnai pradirbė po 30 metu ir koeficientas 6 neperseniausia gavę.O ateje katik iš pasienio mokyklos su vyresnioju puskarininkių laipsniu ir su koeficientu 6,2.Tai koks turėtu tada buti koficientas tuo išdirbusio pasieniečio 30 metų.Ir dar stato kaip stažuotoju antru.Kodėl nestato viriasnioju.O kaip kur reik rimčiau.Tai valdininkai ju nestato,sako ką iš ju paimsi žalių.Apie moteris išvis betik nešioja forma ir gauna atligi.Fižinio normatyvai nevienodi,užtat atlyginimas vienodas.Va tokia pornografija tame pasienie.
Tarnauju 30 metų pasienyje lauko salygom.Ir žinote ką pasakysiu kerpa ta tvora.Lopa ant lopos.Pasienečiuj surištos rankos.Daromas pažeidimas,gadinamas turtas,o jisai net ginklo negali panaudoti,jegos prieš nelegala,nes neduok dėve kas nufotagrafos kaip pasienietis stumia nelegala gali atsisveikinti su darbu,nes tokius pažeidėjus saugo žmogaus teisės.Tokia va sušikta apsauga.
Prijungti prie tvoros elektra.Kad tie nelegalai,ir tie kure kerpa tvora dvestų už tvoros.O Lagviai turi kariomene tegul patis tvarkosi su tais brudais.
Kažkokia nesamonė latviai apsileidę nesusitvarkę o mes sukišę milijonus apsaugai turime latvių belegalus gaudyti psgsvsi ir gražink atgal mums tų juodašiknių nereikia išgamos Lukašenka brudas ima iš jų tūkstančius ir dar nepatenkintas kad grūdam atgal kad tas senis kartu su putinu pastiptu.
БАБАЕВИЧ, o kiek KAINUOJA praleist 1-na FURA KONTRABANDOS????
Tikrai ne 300 euru?
del keliu euro belariusai lenda i uzpakali visokiems cecmekams,juodaodziams is dziungliu.Vargdieniai belariusai,verti pasislykstejimo .
@tai va Vyt lauk guos belaruskius iš mūsų šalies kam juos įleidžiam.
Paklauskite Lenkijos premjero ir jų užsienio reikalų ministro – jie žino kiek kainuoja patekti į ES.
kaip nor euro tie belariusai,net slykstu.
@tai va tai man SLYKSTU,,,kad tu esas KALBU-KALBU o gaunas = BYBIM POLBU.
visur SKYLIETA ta = PYDDDAR + ASSSU pasienis..priklauso nuo BABKIU ir vyrsininkam atkatas + ....
@buvies Pasien. Ikalk pienelio ir pizdink miegoti
@Dolbojobe lietuvos P A D L A M ir PYDDDAR + ASSSAM jug visada TIESA,,,AKYS BADO....
Paklauskit advokato Vėgėlės, ar atbėgėlių apgręžimo politika teisėta.
@Jurgis Aišku kad teisėta juodsšikniai neturi teisės veržtis į mūsų šalį.
@AŠ Butu mano valia aš juos vietoje šaudičiau tokius isibrovelius.Kure gadina turta ir braunasi neteisėtai.Taip turėtu būti saugoma siena.Dabar juokinga apsauga.Pasienečiuj surištos rankos,nes tuos isibrovelius saugo žmogaus teisės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų