Rašyti komentarą...
As pasibaisejus Lietuvos teisesauga..Grigaliunu seimyna pazystu gal 30 metu ..jei ne daugiau..buvo metas kad labai daznai lankydavausi ju namuose...seimynos tevas labai geras..paprastas kaimo zmogelis..o visos sios bylos inecitiatores tai dvi sese Egle ir Ieva Kaziukaitytes..jos abi protiskai atsilikusios..nes jas ju motina pagimde nuo savo brolio..teko man jas su motina priglausti savo namuose..tada mazajai Ievai buvo tik ė menesiai..jos augo mano akyse..kol ju motina galutinai neisprotejo ir buvo patalpinta ten kur gydomi zmones turintys psichine negalia...veliau ta motina turedama spichine negalia issireikalavo,kad jos dukros butu patalpintos i vaiku namus arciau motinos...Vien tas faktas,kad dukros buvo paimtos is mano seimos ir perduotos vaiku namams rodo kokioje Valstybeje mes gyvename..Psichiniai ligoniai gali viska....As sakiau Grigaliunams,kad butina sia istorija viesinti..butina kviesti televizija..bet jie tikejo Lietuvos Valstybes teisesauga..tikejo,kad viskas bus isaiskinta...Deje kaip dabar visi matome Nera Lietuvoje teisybes..Yra tik Mafija..nebijau to zodzio..as nieko nebijau..ir puikiai zinau,kad tos neviso proto seses Kaziukaitytes pacios nebutu surezgusios tokios bylos...jos tapo irankiais Mafijos rankose...Noriu tiketi,kad tik uztektu Grigaliunams sveikatos kovoti su sia neteisybe...galu gale butina eiti iki Briuselio teismo...nes Lietuvoje Mafija viska nupirko...Tik Europos teismas gal pades nuplauti purva nuo siu sventu zmoniu...As visada sakiau,kad Grigaliunams uz ju atsidavima dar gyviems reiketu pastatyti paminkla..Deje tik ne tai ka dabar Lietuvos teisesauga padare su sia seima.
Ateina galas vaiku isnaudotojams veliau ar ankscuau
@Laura tu nesveika esi jei tiki kad senyvo amžiaus žmogus galėtų taip pasielgti su vaiku...
@jk Ypatingai tie senukai visko pridaro. Reikia prisiminti, kad veiksmas vyko prieš dešimtmetį ar net anksčiau.
@Laura Kaip jus galite taip rasyti..jei nepazystat tos seimos...argi vaiku isnaudotojams kas teikia medalius?..O Grigaliunai turi ne viena Valstybini apdovanojima...
D.albajobe, kam ištrynei į komentarą? Dėl to, kad teisybę parašiau? Gal tu irgi vienas iš tų gimdymo klaidų kur vaikus prievartauja, ar tam prijaučiantis???
Kažkaip keista eilę metų prievartaujA vaikas tipo bijo pasakyti, bet kodėl nemato pedagogai monyklos psichologai kad vaikas kažkoks netoks,dar yra draugės tikraivaikas papasakos kažkam , per eilę metų šalia buvę mokytojai turėjo pastebėti.
@Onė Taip jie mato ir pastebi . Bet jiems nerupi .
Nestebina koks supuvęs teismas, kuris nesugeba tikrų nusikaltėlių patubdyti 6-8 metam kaip Jurbarko smurtautoją iškrypėlį M. Icikevičių, ir niekur nieko tyluma apie jį. Nesuprantu kuo užkliuvo kažkoks tokio senukas, iš kur tiek patiklių žmonių kad būtent jis įtariamas, aš taip ir negirdėjau konkrečių argumentų nei kokių įrodančių faktų, padrikai tik suvertė kaltę.
Bahsu kas LT vyksta. Trumpai pagyvensi su moterim kuri turi mergaitę. Po 10 metų bum pareiškimas ant tavęs, neva tvirkinai. Ir kaip šitam seneliui nutesia, įkiša į zoną, kur bachūrai paėmę viršų. Prižiūrėtojai ten tik dėl vaizdo vaūkšto daugiau. Ir kryžius anį gyvenimo. LT sukurtas teisinis rojus kerštautojams..Apie teismus net girdėti nenoriu. Ne taū kad teisybės neradau, bet susidūriau su sveiko proto neturėjimu, faktų ir įrodymų nematymu. Nu tqi baisu. Jie viską išvarto kaip nori. Nenoriu apie tas pelkes net kalbėti. Tai nuomonė
Nuteisė nekaltą žmogų. Nes jeigu abejonės kyla- negalima teisti. O čia net įrodyti nieko neįmanoma po tiek laiko,, ir nuteisiamas žmogus. Siaubo filmas kažkoks. LT nesaugu gyventi dėl supuvusios teisinės sistemos. Tai mano nuomonė.
Aš neautralus. Prokurorė sakė prireikė kruopštaus darbo. Anekdotus pasakoja. Tegul pateikia įrodymus. Apklausos ir išvados manipuliatyvios. Nurimkite visi- jie ten daro ką nori. LT priteista armija nekaltai. Mano nuomone tai ciniškas elgesys ir cinikų kalbos. Kas garantuos kad mergaitės nepasuko blogais keliais, ir kasitarę ar primokintos nesugalvojo atkeršyti? Ta ponia prokurorė tegųl nuvažiuoja į recaniolizacijos centrą pauglių, ir pasidomi ką jos ten daro? Būna ir gaisrinė, policija, visos tarnybos važiuoja. Net apsauga nesusitvarko. O čia prielaidom teisia, ir senuką laidoja iš esmės. Baisu kas vyksta LT, tragedija.
@Cirkas eina butent,kad nuteise nekalta zmogu...tai Mafijos darbas..ir byla pradejo Ieva Kaziukaityte..kuri turi psichine negalia..nes ja pagimde motina nuo savo brolio...tad Lietuva valdo Mafija ir tampo psichinius ligonius uz virvuciu..nes pacios tikrai to nebutu sugalvojusios...Kazkam labai prireike tos voetos kur gyvena Grigaliunai..jau daug metu juos norima is ten isprasyti..ir pinigu siule,kad jie parduotu savo zemes..taciau zmones nesutiko..jie dirbo sventa darba..augino svetimus vaikus kaip savus..
Ir durnam aišku kad šitoj byloj įrodyti neįmanoma. Bet nuteisė pagal pareiškimą. Tai įprasta praktika. Tiesiog pas mus ne teismai o cirkas kažkoks. Nu nepykite teisėjai, čia mano nuomonė. Nekaltai nuteisti žmonės jums negalės dovanoti. Manau jūs žinote kas būna zonoje tokiems seneliams už tokius str? Jūs nežinodami jį siunčiate tiesiai į pragarą.. Aš manau tai panelių kerštas dėl kažko. Dar neaišku su kuo jos susidėję...Tai nuomonė ( agresoriams teisiniams, kurie teisia žmones už pasakytą nuomonę)
Nu jeigu melavo mergos? Moterims įprasta praktika meluoti teisėsaugai ir melagingai rašinėti pareiškimus. Manau tą ir policija jau senai pastebėjo. Jie irgi mato kad moterų yra agresorių ne mažesnių nei vyrai. Bet feminizmo daug mūsų teismuose nepamirškit. Moteris teisi, vyras kaltas be kaltęs. Tai irgi mūsų teismų firminis ženkliukas. Senelį zonoj gyvą suvalgys už tokį str. Ir teisėjai tai žino manau. O ar jis ką darį iš tiesų, tikrai nežino. Negalima žmonių teisti kagal manymus, tai už žmoniškumo ribų... Tai baisiau nei diktatūra. Tai mano nuomonė.
Į viršų