Rašyti komentarą...
Kas dabar gali įrodyti kad tėvas tikrai prievartavo. O gal joms dabar tėvas pinigų nedavė, tai jos sugalvojo tokį kerštą. Duok pinigus tai jos atsiims kaltinimus ir nutrauks bylą
O Dieve, tikrai svieto pabaiga, da ir močia kalta, jei žinojo
Kai pagalvoji mažai tokių kuriems skauda (skauda mišinienei bet neskauda šimonytei,neskauda nausėdai ar žiobienei, ) narkomanija ,pedofilija tai kasdiena ant lietuvos žemės. Bet dar stebina mūsų ale žvaigždės ,ar norss vienas pajudino mažą pirštelį,...kur tau ,geriau reklamuotis kokiuose realybės šou kur nereikia proto,atsibuskite ,,žvaigždės,, gal nevėlu būti realiais žmonėmis.
Dar viena pedopartijos narį detektavo.
@Trumpai Gluše tu kokios partijos prieš kiek metų tai buvo .Bet svarbu š.. malt ,patylėtum geriau, atrodytum protingesnis.
Kai moterys pamirsta gamtos koda kad kurti seima su stipriu ir graziu o dabar nesvarbu su bet kuo nes drauge istekejo neliko pas moteris garbes ir orumo ,o apie vyrus primistklynius nera zodziu GEDA uz vyru gimine
Koki b.liat kalejima uz vaiku sugriautus gyvenimus ir sugadinta psichika visiems likusiems metams. Tam gyvam nupjaut is leto b.ybi, kiausus, palaukt kad kiek imanoma ilgiau pasikankintu, tada paleist kulka i kakta. Boba nusaut, ji tiek pat beveik kalta. Pamatytumet, leistu sitaip bausti tokius issigimelius, tokiu nusikaltimu praktiskai nebutu. O dabar valdzioj pederastai, lesbietes ir kas blogiausia pedofilai. Taip mes gyvename.
Tėvas dulkina dukras ir viskas gerai.Vaikų teisių tarnyboms mažai tokie terūpi.Dabar ginasi abudu,kad jos isigalvoja.Tik i kaleimą,už sugriautą dukterų gyvenimą.Pasedės,gal ten tada supras.
Toki teva reikia paprasciausiai UZMUSTI.Perdaug demokratijos yra musu LT.
viešint ir kastruot niekšus
viešint ir kastruot niekšus
Baisiausia, kad tėvai tokiose situacijose sako, "ji man keršija, už tai kad pabariau ar kompiuteriu žaisti neleidau". Mokytojai-vadovai-pedofilai sako "vaikas man keršija už tai, kad dvejetą parašiau". NETIKĖKIT.
@viešint ir kastruot niekšus Kodėl netikėkite,dabar vaikai daug protingesnis už tėvus o dar ir jų teises geriau gina... Tarybiniais laikais tokių dalykų nebudavo
Kastruot reikia.
Pasodins, išeis ir vėl...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų