• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžio kunigas autobuse taip smogė bendrakeleivei, kad šiai iš nosies pasipylė kraujas. Tiesa, prieš moterį smurtavusį dvasininką dėl viešosios tvarkos pažeidimo teismas nuo baudžiamosios atsakomybės atleido. 

Panevėžio kunigas autobuse taip smogė bendrakeleivei, kad šiai iš nosies pasipylė kraujas. Tiesa, prieš moterį smurtavusį dvasininką dėl viešosios tvarkos pažeidimo teismas nuo baudžiamosios atsakomybės atleido. 

REKLAMA

Pensininkę Juzefą, kaip ir kitus parapijiečius, pribloškė žinia apie prieš moterį smurtavusį šios parapijos kunigą:

„Nu, siaubas, tai kur mūsų tikėjimas“.

„Gal neišsimiegojęs buvo ar po vakarykščio, kaip jiems pasitaiko“.

„Gal ji pati buvo piktybinė kokia nors, išprovokavo“.

Pasikalbėti su moteriai trenkusiu dvasininku nepavyko – kunigas viešai nurodytu telefono numeriu neatsiliepia, nerado jo žurnalistai ir bažnyčioje.

„Jis dabar išvykęs kelias dienas, išeiginių turi. Sugrįš, tikėkimės“, – informavo kunigas Žilvinas Treinys.

REKLAMA
REKLAMA

Budintis kunigas sako ir pats neseniai sužinojęs apie įvykusį incidentą iš viešosios erdvės. Esą kunigas apie tai neprasitarė.

REKLAMA

„Aišku, sukrėtė, čia nėra pedofilijos skandalas, bet, nu, vis tiek, aišku, negražus poelgis moraliai“, – teigia Ž. Treinys.

Gyventojus piktina ne tik kunigo nesusivaldymas, o ir tai, kad ne tik bažnyčia, bet ir policija bei teisėsauga slepia tokius incidentus nuo visuomenės:

„Dievo tarnai – tuo labiau pirmutinėse gretose, turi žinoti visuomenė, nes tu eini pas tą patį kunigą išpažinties. Jei jis apsisukęs į veidą davė, tai kaip tu gali eiti pas tokį kunigą?“

REKLAMA
REKLAMA

„Kai buvo ir tos pedofilijos, ir viskas, jeigu viską slėps, tai ir ten turėjo anksčiau kažką daryti“.

Panevėžio vyskupas tikina, kad ir jis pats sužinojo tik tuomet, kai dėl smurtavusio kunigo savo žodį tarė teismas.

„Mes, Vyskupija, sužinojome tik praeitos savaitės pačioje pabaigoje“, – tikina vyskupas Linas Vodopjanovas.

Nors incidentas autobuse įvyko metų pradžioje, apie savo poelgį kunigas ir pats nesiteikė papasakoti bažnyčios vadovybei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kam yra malonu? Vaikas kažką padaro negero, tai ką jis daro – slepiasi, tai, deja, mūsų gyvenime ir tas pasitaiko“, – sako L. Vodopjanovas.

Visuomenė apie viešoje vietoje smurtavusį kunigą sužinojo tik teismui priėmus sprendimą. Pripažinęs kaltę dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir susitaikęs su nukentėjusiąją dvasininkas teismo sprendimu atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės. Tuomet, prokuratūra ir vyskupija išplatino bendrą pranešimą.

REKLAMA

„Būtent tada, kai jau yra galutinis ir nekeičiamas rezultatas, tai yra įsiteisėjo teismo sprendimas ir yra visiškai pagrįsta informuoti visuomenę jiems svarbiu klausimu“, – teigia komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė.

Tačiau ir prokuratūra, ir vyskupija toliau nuo visuomenės slepia įvykio detales ir priežastis, kodėl kunigas smogė bendrakeleivei.

„Jis kažkaip neturi argumento, neaišku, ar jis ten buvo ne nuotaikoje, ar ten ginčas tiek užvirė. Bažnyčia dabar turės peržiūrėti tą medžiagą, nu, negali paglostyti už tokius dalykus“, – sako vyskupas L. Vodopjanovas.

Nors baudžiamosios atsakomybės kunigas išvengė,  jo dar laukia  procesas pagal Katalikų Bažnyčios Kanonų teisės kodeksą. Dvasininkui gresia įspėjimas ar kunigo pareigų apribojimas.

Daugiau detalių ieškokite TV3 žinių reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Panevėžyje gal taip išrišima suteikia po išpažinties į ausį.....tulpinis kunigas.....
BE KOMENTARU GEDA GEDA JAU IR NETIKIU TAIS KUNIGAIS
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Visai praėjo noras eiti į bažnyčią ar užsakinėti ritualus - spektaklius. Kažkodėl nesigirdi žinių apie Romuvos įteisinimą - įregistravimą teisėtai veikiančia institucija. Keista, nes ji buvo pirminė prieš katalikišką. Dėl ritualinių spektaklių rinkčiausi senovės Lietuvos tikėjimo organizaciją. Krikščionybė dėl savo grobuoniškumo ir nusikaltimų pasauliui neturi jokios moralinės teisės užsiimti tikėjimo apeigų verslu, turėtų būti uždrausta kaip ir komunistų p., kuri mažiau yra nusikaltusi žmonijai. Juk ne komunizmas, o konkretūs asmenys, pav. žydas Uljanovas - Leninas vykdė smurtą prieš nuverstąją klasę, Stalinas nesivadovavo jokiais komunizmo principais - paprasčiausiai vykdė terorą savo valdžios išsaugojimui. O žydas Berija buvo pats aršiausias teroristas, nes nėra baisesnio nusikaltėlio už pataikaujančio ir norinčio užimti savo viršininko vietą. Kr. bažnyčios palaiminimu padaryti nusikaltimai žmonijai yra daug didesni net už Stalino ir Hitlerio kartu sudėjus - tautų genocidas visame pasaulyje
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų