Rašyti komentarą...
Fašizmas kaip ideologija užgimė ne italų, o prancūzų intelektualų galvose. Kaip sakoma, jis gimė galvose po baltais perukais, o ne purvinose alaus smuklėse. Tačiau kaip ir komunizmas, jis prigijo ne kilmės šalyse, o tose šalyse, kurios pralaimėjo kovą su finansiniu kapitalu ir buvo stipriai sužlugdytos. Net ir dabar yra šalys, kurios pažeidžiamesnės, tai parodė pandemijos metu įdiegtos praktikos Austrijoje, Italijoje, Graikijoje. Čia visuomenės dar neatsigavo po I pasaulinio karo sukelto šoko, taip taip I pasaulinio karo, nes dar vis garuoja tie pralaimėjimo židinukai. Rusija visada bus tokių reiškinių priešakyje, nes atspara tam tik kietas liberalizmas ir individo asmeninės pastangos to neleisti. Apginti savo finansus, ekonominę laisvę ir pagaliau fizinį kūną. Labai gerai pamatėme per pandemiją, kas gina save, o kas ne.
@manau ne kas kitas, o bankams prasiskolinę Maskvos verslininkai finansavo komunistinį judėjimą Rusijoje, jie nekentė Peterburgo, užvaldyto vakarų finansinio kapitalo. Ypač tai pasakytina apie sentikių kilmės kapitalistus. Morozovas rėmė ne tik teatrą, bet ir bombikes gaminusias organizacijas. Kitas reikalas, kad tos bombikės išsprogdino ir jų pačių turtus.
Fašizmo užuomazgų Moskovijoje buvo visada; nuo Aukso Ordos sugriuvimo. Toje imperijoje visada ruZZkis buvo vyresnis brolis, o kiti antraeiliai vasalai. O jau bolševikai su Leninu priešakyje buvo tikrų tikriausi naciai, tik Vakarams tai buvo kaip kokia egzotika-"čia gi rusai- jie na tokie". Vakarų inteligentai idealizavo socializmą ir netikėjo Rusijoje vykusiomis žudynėmis ir teroru. Kaipgi, viskas žmonijos labui..... Nacizmas Rusijoje turi amžius trunkančias šaknis ir kaip bepavadinsi, "rašizmu" ar kitaip - esmės tai nekeičia. Jeigu Vakarai dabar nepasinaudos proga sunaikinti tą bjaurastį- problemos nusitęs šimtmečiams....
@kaubojus Nacistai tai banderovcai ukrainoje .
@NE RUSAS teisingai o jau ukrainoje nera nacistu atsibuskit del to viskas ir prasidejo dar plius narkomanas zelionkinas
Kodėl visi kalba tik apie nacizmą-rašizmą? Per pastaruosius 15 mėnesių pasaulyje praktiškai išnyko teroristiniai aktai. Net palestiniečių išpuolių prieš žydų valstybę sumažėjo irgi keliolika kartų. Kas vyksta paskutinius 15 mėnesių? Rusų intervencija į Ukrainą! Finansinių išteklių nepakanka, teroristai užsiėmę Ukraina ir rezultatas. Reiškia pasaulinis teroristas ir teroro generatorius, iniciatorius ir finansuotojas būtent rašistinė Rusija. O Putinas- teroristas Nr. 1! Haaga tai pernelyg demokratiška šitokių galvažudžių ir teroristų teismo vieta, juos teisti turėtų Tarptautinis teismas Mariupoly ir nuteisus gražiai iškilmingai pakarti.
@A+B Durniau ,tu durniau ,Didziausi teroristai tai jan-kiai ,terorizuoja daug Afrikos,Azijos,P.Amerikos ir ttt. valstybiu skleizdami savo demokratija .Dabar su Maidanu ilindo i Ukraina .
@ne rusas o bukas kaip rusas
@nu Uzaugsi ir suprasi kad tu bukas.
@nu Bande nesenai Venesuejoj ,nepasiseke ,Baltarusijoj nepasiseke.
@A+B Durniau,eik issiblaivyk nesamoniu nepliurpes.
rusija tesia fasizmo idealogija ir visus jos dabartinius veiksmus galima sutapatonti su mintimis issakytus hitlerio knygoje main kampf
yai ta pati idealogija bei veiksmai
@pensininkas Tau reiktų paskaityt V.Lenino "Raštus" iki 1960 metų leidimo ir Stalino "veikalų". originalus "Mein Kampf" pasirodys Grimų pasakaitėm vaikučiams prieš miegą. Pabandyk susirast, va ten tai jooo......
Itališkojo fašismo ir vokiškojo nacizmo ideologinis pagrindas buvo Lenino bolševikų partija ir jos organizacinė struktūra VČK (toliau KGB). Nebūtų bolševikino maro fašizmui ir nacizmui atsirasti nebūtų priežasčių. Taip kad blogio ir pragaro šaknis viena- Rusija.
@A+B Šiuo metu atsirado gera proga, su Ukrainiečių pagalba pribaigti rusijos nacizmą, sutriuškinti jos armiją, nebeleisti atsigauti ekonomiškai- neduoti jai jokių vakarietiškų produktų, tegu verčiasi savo produktais, savo išgirtu mokslu. Bus matyti kokia jos galia. Tik tada Europa, kitas pasaulis galės lengviau atsipūsti, kai rusija nebegalės puldinėti savo kaimynų. Nes rusija suprantą tik jėgą, jiems kultūringas bendravimas reiškia silpnumą. Jų imperinės ambicijos niekur nedingo, tai tesiasi jau 300 metų.
o kartais spec operacija nera tik atsakas i vakarietiska nazi globalizma?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų