Palikimo netekęs vyras sumušė savo tėvą: pasakė, kas dėl visko kaltas

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jaunas vyras, kuris po motinos mirties neteko jam priklausančio turto. Marius pasakoja, kad tėvas sodo namą padovanojo savo seseriai Nijolei, nors čia ilgus metus jis pats viską tvarkė ir šeimininkavo.

Pranas sako, kad pastaraisiais metais sūnaus elgesys labai pasikeitė, todėl ir nusprendė, kad nieko jam nepaliks, o viską atiduos savo sesei.

„Ji yra kaip antra mano motina, aš pats su savo finansais nesusitvarkiau. Man sūnaus negaila, jeigu jis mane daužo, šonkaulius laužo. Sesuo manimi rūpinasi šimtą kartų daugiau“, – prieš televizijos kameras šokiruojantį faktą atskleidė Mariaus tėvas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palikimo netekęs vyras sumušė savo tėvą: pasakė, kas dėl visko kaltas

Anot jo, sūnus jį sumušė prieš savaitę ir net sulaužė jam žandikaulį.

Ne vienerius metus sodo namą tvarkęs ir puoselėjęs Marius turi išsaugojęs visus čekius, todėl yra pasiruošęs kreiptis į teismą ir prašyti atlyginti jam padarytus nuostolius.

„Aš prisiteisiu savo prakaitu uždirbtus (pinigus – red. past.) ir tu atiduosi man kiekvieną centą. 20 metų tu niekur nedirbai, aš tave išlaikiau. Dabar kažkokia tavo aferistė sesuo nori apvogti ir viską pasiimti. Eisime teismo keliu“, – pakeltu tonu tėvui aiškino Marius.

Tėvo ir sūnaus ginčą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
A
AŠ.
2020-09-20 21:28:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip tu drįsti mušti savo tėvą?Ir dar lauki palikimo.Daugiau nevu gėda tau.
Atsakyti
-1

M
Marko
2020-10-13 09:34:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mane tokia pat situacija,abu sūnai giliai užlenke ant manes,todel visas turtas buvo,yra,ir bus užrašytas čigonams kad jie galetu su visu taboru parsikelti:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų