Rašyti komentarą...
problema su vakseriais kad kai jiems parodai islindusius faktus, tiesas, kad primini kaip buvo sakoma kad bus ir kaip visa tai issipylde, jie vistiek kaip debiliukai loja kad skelidziama dezinformacija, tokius py...us sugaudyti istraukti visus dantis (kad by*io nenukastu) kisti b*bi i burna ir tegu ci*lpia kol uzdus.
Reikia sikt su savo skiepais.
o jai jum su adata zyv ateis
o jai jum su adata zyv ateis
nakoi jum tu testu reikia???
Kiti neturi supratimą apie virusus,bakterijas-gerases-blogases,ląstelę.
O taip, tikrai jus rupyte politikams
O taip, tikrai jus rupyte politikams
Šiek tiek informacijos apie Pfizer Bigpharm. Visa ši informacija yra laisvai prieinama
2009 m
Amerikos farmacijos kompanija „Pfizer“ sutiko sumokėti 2,3 mlrd. USD, kad sukčiavimo byla būtų išspręsta ne teismo tvarka.
2012 m
Didžiausia pasaulyje farmacijos gamintoja „Pfizer“ sumokės 60,2 mln.
2013 m
JAV vaistų gamintojas „Pfizer“ sumokės 491 mln.
Pfizer buvo iškelta daugiau nei 3000 ieškinių dėl neteisėtos celekoksibo ir valdekoksibo – NVNU, kurie yra pavojingesni už senesnius NVNU – rinkodaros.
2004 m. „Pfizer“ pripažino kaltu dėl dviejų nusikaltimų ir sumokėjo 430 mln.
2010 m. prisiekusiųjų komisija nusprendė, kad „Pfizer“ pažeidė federalinį reketo ir korupcijos įstatymą ir privalo atlyginti 142 mln. USD žalą. Žiuri taip pat padarė išvadą, kad „Pfizer“ reketu užsiima pastaruosius 10 metų.
2011 m. Japonija oficialiai sustabdė Pfizer vakcinos nuo pneumonijos ir meningito naudojimą dėl keturių vaikų nuo šešių mėnesių iki dvejų metų mirties per tris dienas nuo vakcinacijos.
2021 metų liepą bendrovei buvo skirta 260 mln. svarų bauda už per didelę vaisto hidrokortizono kainą. Jo kainos išaugo daugiau nei 10 000 proc. Bendrovė sumokėjo potencialiems konkurentams, kad jie nepatektų į rinką. Ir likdamas vieninteliu tiekėju, padidino vaisto kainą
2021 metų lapkritį Didžiosios Britanijos mokslo žurnalas BMJ, remdamasis Pfizer vakcinos klinikiniuose tyrimuose dalyvavusios Ventavia Research Group regionų lyderiais, paskelbė tyrimą dėl klinikinių Pfizer vakcinos tyrimų pažeidimų.

„Ventavia Research Group, kuri dalyvavo klinikiniuose Pfizer vakcinos tyrimuose, regiono vadovas sakė BMJ, kad bendrovė suklastojo duomenis, atskleidė pacientų tapatybes, nepakankamai apmokė skiepų personalą ir lėtai praneša apie šalutinį poveikį. trečiojo bandymo etapo metu.
BMJ pažymėjo, kad šį tyrimą jie atliko po to, kai Brooke'as Jacksonas, buvęs Ventavia tyrimų grupės, padėjusios Pfizer atlikti klinikinius vakcinos tyrimus, regiono vadovas susisiekė su leidinio redakcija. Jackson sakė, kad ji buvo atleista 2020 m. rugsėjį, kai įmonės būstinei ne kartą pranešė apie didžiulius klinikinių tyrimų pažeidimus.
Atleista darbuotoja parengė ir žurnalui pateikė dokumentų, nuotraukų, vaizdo ir garso įrašų rinkinį, kuris įtikino BMJ redakciją, kad jos teiginiai nėra tyčinė dezinformacija. Britų leidinys dar kartą patikrino gautą informaciją ir gavo kitų įrodymų, kad vakcinų bandymai neatitiko standartų ir normų, kurių „Pfizer“ vadovai dažnai tvirtino besilaikantys.

Vakcina tikrai jus apsaugo, jus rupite politikams, medikams, pfizer.
To nomuone nera tavo, jei tu klausai politiku, ziuri ju tv.
P.S. Moksle nera vietos tikejimui !!
@O taip, tikrai jus rupyte politikams Kie jūs plokščiažemiečiai tom melagienom galite tikėt? Jūs tikriausiai ne tik plokščia Žeme tikite, bet ir, kad Saulės nėra, o valdžia užsakė daug šildančių lempų. Kad sniegas valdžios išpilti šaldyti miltai. Šaltį irgi - visus šaldytuvus atidarė. Gailą man jūsų.
Kaip yra elgiamasi su Žmonėmis , kurie pasitikėjo “ mokslu” ir marionetėmis kurios dabar yra valdžioje - vykdantys Tautos Genocidą !!!
Kiek ilgai Lietuvos policija , kariuomenė ir politikai dalyvaus Tautos Genocido procese , kurį atlieka PSO nurodymu už mėnesinįatlyginimą , kuris gali netrukus būti paskutinis ?!

tautostv. lt/zinios/sveikata/patikejau-mokslu-tegul-dabar-ateina-slusnys-simonyte-dulkys-ir-pamato-kokius-salutinius-poveikius-as-siandien-jauciu/
@Kaip ilgai tikesite melu? Skaityk prieš tai buvusį komentarą, plokščiažemieti.
Zmones nustomi paklusti diktaturai !!
Zmones nustomi paklusti diktaturai !!
Dr. Astrid Stuckelberger:

„Tiesiog kviečiu žmones pabusti ir susigrąžinti sveikatą. Nepasitikėkite vyriausybe, ji kuria amžiną pandemiją. Tai amžina pandemija. Tai pats baisiausias košmaras, kokį tik galima sapnuoti – būti baimėje visą gyvenimą“.

astridstuckelberger. com/bio/
@Zmones nustomi paklusti diktaturai !! LT valdžia kure? Pasidomėk labiau. Visam pasaulyja yra pandemija.
Į viršų