Rašyti komentarą...
pirma leidziama ,kad ir tarpininkams ir vastybinei imonei IGNITIS aplipus visokiais tarpininkais melzt iir gauti milziniskus pelnus o paskui reikia taupyti musu visu saskaita KOL valdzios vyrai bus vienoje lentynoje su tais ,partijas keicianciais kaip kojines stambiu energetikos imoniu vadovais kito tiketis ir nereikia ir jei ju versle dar dalyvauja ir seimos nariai IR KOL SALIES ZMONES leis sikti ant galvos politikams ir ju biciukams situacija nesikeis
Taip matosi kad taupo, jau nei tualetinio popieriaus Kauno klinikose neliko, nereikia nei rankų plauti, nes net muilo nera.
ka tv3 parsidaveliai sorosiniai, apie Urtes nuzudima vasaro 5 psichuskoi nerasysit? paslepti neiseis! psichiatrai bande nuslepti, parase kad sirdi sustojo po neuroleptiku ir sadistiniu elektrosokiniu "terapiju", praktiskai sveikai panelei. bet jinai buvo visa mielinese. tyrimai eina is naujo. nes tevai nepatikejo kad sirdis sustojo! sako iviko zmogzudiste.
As gulejau po operacijos rugsejo pabaigoje,nu zinokit,nemalonu gulinciam ir sunkiai judanciam zmogui,kai salta,o dar temperatura laikesi. Isvaziavus i sanatorija,tas pats,taupymas,nesildo,tai parvaziavau sirgdama plauciu uzdegimu.
@Ligone O kur rugsėjy šildymas buvo pajungtas???
Taupymas turi būti protingas veiksmas ir nepakenkti ligonių sveikatai. Ar tai tinkamai daro gydymo įstaigų vadovai reikia klausti ministrą Dulkį.
Ir tie, kur taupo, nesveiki
Ir tie, kur taupo, nesveiki
Nepykit ant ju
Jai taip tai ir mokyklos, policijos ir visos kitos valstybinės įstaigos tą patį turėtu kalbėti. Kodėl nesigirdi iš jų ar čia gal su gydymo įstaigų reforma susijus?
Valdžia taupo o žmogelis dirbdamas iš namu naudoja savo elektra ir už ja moka iš savo kišenės tai čia taupymas darbuotoju saskaita . Jei valdžia ,,privirino '' nesąmoniu tai ir turi mokėt o ne naudotis žmonėmis .
@Tulas AR DIRBI IŠ NAMŲ,??KO VIRKAUJI?? KO GERO NET NEATSIMENI,KADA DIRBAI.AR SUPRANTI ,KĄ REIŠKIA TAUPYTI,AR MOKI TIK SVETIMUS UŽDIRBTUS IŠLAIDAUTI?VISAS PASAULIS TAUPO.O TOKS TULAS JAU NEGALI.ATSIPEIKĖK
@ŽMOGELI, Taip. Yra kas verčiami dirbti iš namų, naudojant ir elektrą, ir internetą, ir asmeninį kompiuterį. Todėl nežinant , nereikia tyčiotis.
Na jei taip kalba Vinsas , amžinas direktorius iki gyvos galvos ir prigyveno iki tokios nesąmonės turint tokį patyrimą,kad nuotoliniu būdu ,galima gydyti tai tikrai medicinoje krizė.
dekokit kumelei

Skaitomiausios naujienos
Į viršų