Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pritariu lietuviams, kurie išvažiuoja iš tos gerovės valstybės. Gerovė mūsų šalyje - ne savo žmonėms.
Dar vyriausybei mažai, dar pinigai krūminių dantų neapsėmė, dar visokiais būdais Lietuvos žmonės skriaudžia. Nepamiršim šito per rinkimus, o jie jau greitai.
Kokia geda gyventi tokioje valstybeje-jau mokam už saule,lietu,veja...tik rašo melagienas!
Bbd. Isivedėm dujas dėl ekologijos ir patogumo, buvo pigu, o dabar su tokiom kainom eina visas žaliasis kursas nafik, pradėsiu viską degint kas dega, o kas nedega apipilsiu su saliarka rusiška ir padegsiu. Maladiec 141 vagis dirba savo darbą
O ką jie per dujas turi paimti,kokius pinigus nori sugaudyti ir kokiom reikmėm.Žmonės turi žinoti.Faktiškai elektros tinklai (laidai , stulpai) iki namų tai žmonių turtas ir už tai pinigus mokėjo ,dujotiekis taip pat, už dujotiekio pravedimą iki privačių namų žmonės mokėjo atskirai.,Kodel visas minėtas turtas yra nusavinamas ?? Kas atsakys ir grąžins savininkam pinigus???
Viena centa sumazino
Valdantieji krauna pelna energetikams zmoniu saskaita, tai lietuvos zmoniu priesu bei isdaviku vyriausybe kuriuos reika pasiusti i kalejima bei atimti visa seimos turta, nes jie yra nusikalteliai
@Algis Leido visuomeninį tiekėja privatizuoti.
Neveiks kaip turi veikti kol nebus 100% sugrąžintas valst6binis tiekėjas (kuris dabar yra pusiau privatus) ir kuris turi dirbti be pelno o už savikainą. Taip ir parašyta Europos liberalizavimo direktyvoje, kad įsileisti į rinką kitus elektros tiekėjus jei tokių atsiras kad konkuruoti su valstybiniu. O konkuruoti galima tik mažesnėmis kainomis arba geresnė elektra kurios mažiau prietaisai naudoja. Niekur direktyvoje nerašoma kad per prievarta rinktis tiekėja ir apie jokius etapus nerašoma. Bet kadangi mus valdo vagių šutve tai sugebėjo ir liberalizacijos sušikti. Specialiai privatizavo dalį valstybinio tiekėjo kad sukelti kainas, nes patys gauna dividendus.
Tai dabar reikia grįžti iš "nepriklausomo" į visuomeninį tiekimą ir vietoj 28cnt.mokėt 22cnt.? Logiška...
Ankščiau berniukai su treningiukais, o dabar su kostiumais.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų