Rašyti komentarą...
Klausiau ziniu , Rusijoj Peterburge , covidu serga tiek pat zmoniu kiek Lietuvoj .....idomu tai , kad Peterburge gyvena daugiau kaip 9milijonai gyventoju , o Lietuvoj ...? Tai kas cia vyksta musu salelej ...?
Taigi, jokiu sampanu, jokiu tauriu ir jokiu pasisedejimu , , Yra tomia Zors Sand knyga Konsuela ? Velines labai tinkamas laikas sksitymui. Galima pradeti megsti salika ar megztini ar kojines. O atostogas mokiniu reikejo paankstinti , tai dabar nereiktu sakyt , kad pz paveluota reakcija. Jei paveluota reakcija, vadinasi, alzhaimeris
Leidau laiką su vakcinuotais tai dabar jau ketvirtą dieną gydausi-Covid-19. Visi vakcinuoti irgi atkrito. Š.... tas jų bandomasis skystalas!
Bendraus su numirusiais!!!! Jus rimtai
Vargšai vakcinuoti žmonės. .. Dabar jie pažeidžiamiusi ligos atveju ir turi bijoti nevakcinuotų,nes nebeturi imuniteto. Patys žurnalistai tai patvirtina akivaizdžiai!
Išvis uzkalkit duris langus kad sedetume kaip kurmiai po žeme Bus geriausiai
Susikiškit tas žinias kur nesueina. Jau ir taip žmonės nebeištveria, nusigeria, bėga dingsta. Gyvenom gerovės valstybėj, tačiau dabar tos gerovės per daug ryškiai.
Mus GP išgelbės tai neper gyvenkit
Mus GP išgelbės tai neper gyvenkit
@Lordas Gal jau gana tą patį transliuot? Lordas atsiprašant. Temza, ser, jei suprasi
Mus GP išgelbės tai neper gyvenkit
Į viršų