Nesaugus bėgimo takelis pasiglemžė 1 vaiko gyvybę, sužeidė 29: įspėja apie pavojų

JAV vartojimo prekių saugumo komisija išplatino šokiruojantį vaizdo įrašą, kuriame parodė, koks pavojus gresia žmonėms, turintiems „Peloton“ kompanijos bėgimo takelio modelį.

Įraše matyti, kaip visai netikėtai vaikas yra kone įsiurbiamas po treniruokliu. Laimė, paviešintame vaizdelyje užfiksuotas 2-metis berniukas rimtesnių sužalojimų nepatyrė, tačiau vienas vaikas vis tik tokio paties incidento metu mirė.

Be to, JAV vartojimo prekių saugumo komisija sulaukė daugiau nei 70 pranešimų apie incidentus, susijusius su „Peloton“ bėgimo takeliais „Tread“ ir „Tread+“kurių metu susižeidė suaugusieji, vaikai arba naminiai gyvūnai. Teigiama, kad iš 70 sužeistųjų net 29 yra vaikai.

„Vartojimo prekių saugumo komisija įsitikinusi, kad kompanijos „Peloton“ bėgimo takelis „Tread+“ kelia didžiulį sumušimų, lūžių ar net mirties pavojų vaikams“, – rašoma komisijos pranešime spaudai.

Dėl šios priežasties „Tread“ ir „Tread+“ bėgimo takelius įsigiję asmenys yra raginami nedelsiant prekes grąžinti. Pirmiausia tai padaryti paragino JAV vartojimo prekių saugumo komisija, po trijų savaičių tą padarė ir pati „Peloton“ kompanija.

Tiesa, kompanija kritikuojama, kad tai padarė per vėlai. Esą klientai grąžinti prekes turėjo būti paraginti jau po to, kai daugiau nei prieš mėnesį dėl nesaugaus kompanijos bėgimo takelio mirė 6-metis vaikas.

Savo akimis pamatyti, kokį pavojų kelia treniruoklis, galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Medikas
2021-05-13 13:35:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin ką tuo metu veikė tėvai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų