Rašyti komentarą...
premjerė apsirūkiusi ? Gal todėl už narkotikus ?
Visa valdžia reiketu susodinti į lėktuvą ir išskraidinti be galimybes grysti. Persona nongrada Kubiliui, naisiu vasarai, lanzbergiui ir kitiems kgbistams.
Aptverti Lietuva tvora sukurti vietine kripto valiuta LITAS ir legalizuoti kanapes
Legalizuoti kanape kaip kaip pataria PSO juk tikite skiepais. Jei tikite skiepai vadinasi turite tikėti ir legalią kanape ir jis nauda organizmui taip nustatė PSO.
Konservatoriai nutraukit koalicija su laisves partija jums patiems bus geriau sudarykit koalicija su darbo partija arba skvernelio partija
Laikas ta narkomanu Laisves partija ginti is seimo.Kur ziuri musu prezidentas ,kai kazkokia narkomane Armonaite sokdina visa Lietuva.
@Laimis Prezidentą šį vyriausybė patį šokdina. Jis neturi galių paleisti seimą, nes tk seimas pagal konstituciją gal tai spręst.
Ar dar mirčių planai nevykdomi? Pastiprinant lietuvių tautos sunaikinimą, dar narkotikus pridės? Tą ale Laisvės partiją teisti reikėtų už aktyvų dalyvavimą lietuvių tautos genocide.
Austrijoje Laisvės partija susieta su kremliumi ir vykdo kenkėjišką veiklą. Ar atsitiktinumas, kad ir pas mus atsirado tokio peties pavadinimo visuomenės skaldytojai, valstybės griovėjai, TS-LKD įvaizdžio juodintojai ?
@hmm jei TS kartoja visą tą pasibaisėtiną darbą, kaip ir nelaisvės-užpakalinė partija, tai kuo ji geresnė ? Supuvo jūsų partija, reikia naujos, deja
Ar teisėsauga tyrė, kas finansuoja NeLaisvės partiją ? Narkomafija- tai ne dėžutė, tai- šimtai milijonų, žudančių jaunų žmonių gyvenimus.
@Klausimas turėtume tikrą teisėsaugą, tai, neabejoju, rastų, kas finansuoja. Per TV rodė, ką baigusi liūdnai pagarsėjusi Morgana. Pasirodo, Sorošo institute "Narkotikų politikos ir žmogaus teisių" kursą. Grynai narkotikų platinimo kursą !
Jeigu gasdina,kad Laisvės partija paliks koalicija,tai tik į gerą būtų,neliktų vyriausybėje ,valdžioje LGBT narių,atsigautų visa koalicija ir priėmę arba Skvernelio ftakciją,arba Darbo partijos frakcija tik sustiprintų vyriausybės darbą visuose frontuose.Laisvės partija yra išrinkta pagrinde LGBT narių.Galėtų susėsti ir pasitarti Šimonytė ir Skvernelis-abu nepartiniai...Per daug prisirinko lezbijiečių ir homoseksualių vyrų-juk jie Lietuvai jokios naudos neduoda, jie vaikų neprigimdys,kad Lietuva nemažėtų,jie tik ažiotažus moka kelti.Lietuvai reikia trvirtų katalikiškų šeimų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų