Muitininkai sulaikė hašišo kontrabandos už 2 milijonus eurų: vairuotojas teigė važiuojantis tuščiomis

Pasienyje su Lenkija Muitinės kriminalinė tarnyba sulaikė vilkiką, kuriame rado rekordinį kiekį narkotikų – beveik du šimtus kilogramų hašišo. Krovinio vertė – kone du milijonai eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos paviešino kadrus, kuriuose matosi iš pasienyje su Lenkija sulaikyto vilkiko ratų traukiami į plėvelę suvynioti paketai. Pirminiais duomenimis, paketuose kanapių derva – hašišas. Jo ratuose buvo net 183 kilogramai. Šio krovinio vertė juodojoje rinkoje įspūdinga – kone du milijonai eurų.

Iš Vakarų Europos šalių į Lietuvą važiavusį vilkiką „Scania“ muitinės pareigūnai sustabdė ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu. Mašinos vairuotojas, Kauno rajono gyventojas sakėsi grįžtantis tuščiomis, tačiau pareigūnai turėjo informacijos, kad vilkike gali būti slepiama kontrabanda.

Narkotikai aptikti vilkiko trijuose atsarginiuose ratuose. Slaptą krovinį padėjo aptikti rentgeno kontrolės sistema. Tai didžiausia Lietuvos muitinininkų šiemet sulaikyta narkotikų kontrabanda. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotikų kiekiu.

Už tokį nusikaltimą gresia 15 metų kalėjimo. Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, vėliau Kauno apylinkės teismo sprendimu paleistas, skyrus kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-11-24 19:32:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laisvės partijai nepasisekė. Daniela liks be kanapių. Kokia bauda gali but juk čia neplatint skirta o saviems.
Atsakyti
0

D
Doom
2021-11-24 20:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Morgana negaus naujametinės dozės, dar labiau šėls.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų