Rašyti komentarą...
Man tai smagu buvo širdyje kai dainavo Monika, pasididžiavau, kad lietuvė esu ir iš km norėjosi dainuoti toliau"O Zuzana širdis mano"..."koks gyvenimas gražus"
Na jei jau Ukrainai ,,dedama " nugalėtojų karūna,tai iš esmės lieka klausimas ,kam reikalingas tas 3 dienas truksiantis koncertas :),kuris dar ir finansiškai
nemažai kainuoja tiek organizatoriams,tiek patiems dalyviams
Aišku Linkyte čia nekalta kaip ji ir jos komanda supranta ta ivaizdi, taip ir parodo. Tam yra komisija kuri ir turi spręst tokius klausimus, bet komisija neaišku į ką žiūri, gal juos suintrigavo tie trumpi sijonai.
Aplamai visas pasirodymas kicas. Apranga klaiki, tos dailiojo čiuožimo pėdkelnės klaiku. O apie bekus geriau nekalbėti, apranga tikrai netinkama tokioms prisirpusioms moterytem. Lietuviški motyvai su juodaodėm man visai nesuderinama. Gal eurovizijai reikia tokių nesąmonių bet kam žeminti lietuviškumą. Būkim tuo kuo esam.
Daina visai kitaip suskambėjo įdėjus čiutaa-tūta...
Tikrai geras pasirodymas. Sėkmės Eurovizijoje.
MONIKA,TURĖK SAVIGARBOS!!!KAS LAIMĖJO ATSTOVAVIMĄ LIETUVAI EUROVIZIJOJE ???Zilny,perskaičiuok balsus,gal įsivėlė klaida?Klysti žmogiška,bet neištaisyti klaidos. ...
Linkytės daina erzinanti ir visai negraži, tokią norisi išjungti. Ir tie liaudiški motyvai , dainuojant angliškai ir dar su,, tomis,, pritariančiosiomis merginomis, skamba kvailai.
@Reda nereikia čia taip kategoriškai aiškinti. Daugumai Monikos daina geriausia. Ypač suskambėjo, įdėjus tautinius motyvus.
Praeitą kartą ji siuntė žinutę, kad vienalyčiai bučiniai yra OK (homofilija). Dabar ji siunčia žinutę, kad autochtonų tapimas mažuma, įsivyraujant svetimos tapatybės nešėjams yra OK (ksenofilija). Viskas kryptinga. Net bijau pagalvoti, kokia galėtų būti jos paskesnė žinutė.
Užleisk vietą Rūtai
@Eurovizija rūtos evrovizijos scena neatlaikys.
@ui Esi mulkis,gerbk savo mamą.
@Eurovizija Tas Rūta nebuvo geriausias variantas :)))
Nemačiau, neziūrėjau nei vienos laidos, neklausiau nei vienos dainos, pastaruoju metu tapo neįmanoma stebėti panašių projektų per visas TV dėl banalių komisijos narių išsidirbinėjimų, tuštybes, sapalionių, jie savo buvimu užgožia projektų dalyvius, nes visa savo banalia tuštybe skverbiasi į pirmą planą, ko neturėtų būti, todėl užkerta kelią stebėti laidas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų