Mįslingai perlūžęs BMW: kodėl medis atlaikė, o mašina – ne?

Apie šiurpią avariją, kurios metu į medį įsirėžęs BMW lūžo pusiau, o jaunas keleivis žuvo, aiškėja daugiau detalių. Keliamos versijos, kodėl medis atlaikė, o automobilis lūžo taip, kad neprireikė net ugniagesių žirklių. Pirminiais duomenimis, jaunuoliai kažkur skubėjo po laidotuvių.

Spėliojama, kad metalo šipuliais pavirtęs BMW 530 buvo greičiausiai suvirintas iš dalių. Mažai tikėtina, kad tvarkingas automobilis po smūgio į medį taip perlūžtų pusiau. Šio automobilio ugniagesiai net nekarpė, nes taip baisiai subyrėjusios mašinos karpyti neprireikė.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška nelaimė Vilniuje – BMW rėžėsi į medį, žuvo jaunas vaikinas

Kraupi avarija Vilniaus pakraštyje, Lentvario gatvėje, įvyko trečiadienį, šiek tiek po 20 valandos. Nuo Mūrinės Vokės pusės Lentvario link lėkęs BMW užkabino šalikelę, ėmė slysti šonu ir rėžėsi į storą medį. Šis atlaikė, o štai BMW perlūžo.

Iš karto buvo atsiųstos dvi medikų brigados, gelbėtojai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad žmonių vaduoti neprireikė – medikams patiems pavyko nukentėjusiuosius įkelti į savo automobilius. Gelbėtojai tik pasirūpino, kad tai, kas liko iš BMW, neužsidegtų – atjungė akumuliatorių ir nuplovė kelio dangą.

18-metis keleivis nukentėjo labai sunkiai – vos nuvežtas į ligoninę jis mirė. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko vairuotojui viršijus saugų greitį.

Iš karto po avarijos paaiškėjo priežastis, dėl ko jaunas vyras nesuvaldė mašinos. 27-erių vairuotojas buvo sąmoningas, todėl dar prieš išvežant jį į ligoninę buvo patikrintas girtumas. Alkoholio matuoklis parodė arti vienos promilės – tai lengvas girtumas.

Pirminiais duomenimis, jaunas vairuotojas su 18-mečiu kažkur skubėjo po laidotuvių. Vairuotojas gydomas ligoninėje dėl galvos traumos. Paimta kraujo girtumui patikslinti. Jei girtumas bus patvirtintas, vairuotojui grės laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Kai įvyko avarija, jau buvo spėję pašalti, ten, kur asfaltas buvo drėgnas, susidarė ledas. Tačiau avarijos vietoje kelias buvo sausas, ledo ties ta vieta, kur BMW nulėkė nuo kelio, nebuvo.

Iš tragedijos vietos BMW likučiai išvežti dalimis per du kartus. Šios avarijos aplinkybes aiškinasi ne tik policijos, bet ir transporto saugos inspektoriai – jiems svarbu įvardyti, kodėl taip subyrėjo BMW.


Rašyti komentarą...
Žinovas
2019-11-01 10:57:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesvaik, paeitais metais mazda slydusi šonu beveik 120km/h režesi i medi. Pilnai deformavosi kaip bananas ir apsikabino medi. Bet nelužo. Cia faktas kad buvo suvirintas is daliu
Atsakyti
-1

A
Apakes
2019-10-31 20:35:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blt, bet dar yra dar tokių kulibinu kur mašinas surenka iš donorų
Atsakyti
0

n
nu nx
2019-11-02 22:28:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
daunas esi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų