Rašyti komentarą...
Nebėra pagrindo tolesniam NT kainų augimui. Ekonominė situacija prastėja ir eina žemyn, covidas pasibaigė, žmonių toliau mažėti pradeda, konservatorių nuvaldymo pasėkmės, nauji mokesčiai, augančios būsto paskolų palūkanų normos, griežtesni reikalavimai paskolai gauti ir tt.
@Darius nepamirškit, kad Lietuva - stebuklų šalis. Visam pasaulyje NT kaina kris, Lietuvoje kils...
Šiaip, Lt tik kas antras būstas perkamas su paskolas, nei viena ES šalis nėra tokia turtinga kaip lietuviai pirkėjai.dauguma ES visi perka su paskola ir JAV taip pat. Taigi esame žiauriai turtingi ir dėl tų kam prireikė paskolos prašome negiedoti kad ten 20-50eur į mėnesį brangs paskola. Tai tikrai nėra daug.
@Opi Pvz: žmogus parduoda trijų, keturių kambarių butą, nereikalingą sodybą, mišką ar žemės sklypą kurio negali prižiūrėti. Perka iš jo žmogus imantis paskolą iš banko arba ''užsienietis''. Parduodantysis jau turi pinigų. Po to jis perka vieno arba dviejų butą ar kitą pigesnį arba reikalingesnį NT be paskolos. Taip ir atsiranda žmonės turintys pinigų, turtingi lietuviai...
Blogiausia yra tai, kad visas likvidus NT Lietuvoje dar tikrai ženkliai brangs. išsipūs NT kainų burbulas, kuris po poros metų neišvengiamai sprogs...
@NT TT Nereiks nei poros metu... -25% nuo siandieniniu kainu... Sita jau seniai zinojo kaip kas ...
@Saulius Tiems kas laukia NT kainų kritimo artimiausiu laikų, teks skaudžiai nusivilti: jie praras dar daugiau lėšų norimam objektui įsigyti.
@NT TT Nebesvaikit, kaip ir kiek jis dar gali brangti? Iš kur pas lietuvius tiek šaibų??? Jau vien kokia infliacija, neapibrėžtumas dėl ekonominės situacijos, plius dar šalia raganėjanti rusija. Čia gal kokie keli mėnesiai iki bankrotų ir emigracijos bangos beliko. Žiebs taip, kad maža nepasirodys. Kartojasi 2009 metų scenarijus.
@Na na absoliuti nesąmonė! :Šį kartą, klostosi situacija visiškai priešinga 2009 metų krachui. NT tik brangs. Apie joki pigimą jau net nesvajokit. Rusijs/Ukrainos konfliktas greitu laiku išsikvėps ir pereis į "karinę recesija".
Kodėl tiek aukštai pakilo kainos!?
@Urtė Petrauskaitė todėl, kad pirkėjas sutinka tiek mokėti.
@EU Todėl, kad žmogus galvoja, jog didesnė daikto kaina parodo/nusako daikto kokybę, nors praktiškai taip nėra. Brangu - tai dar nereiškia gerai. Jeigu padėsi du vienodus daiktus, tik jų kaina skirsis. Dauguma ims brangesnį. Patvirtinta praktiškai.
@Tai viskas paremta baimėmis: dar brangs, neliks, nupirks, mirsiu palapinėje iš bado ir t.t.
Svarbus keli momentai.Krize suplanuota
Svarbus keli momentai.Krize suplanuota
Indijos užsienio reikalų ministras S. Jaishankar apie energijos krizę

Kodėl jie neįleidžia į rinką Irano ir Venesuelos naftos? Vakarai išspaudė visus kitus mūsų turimus naftos šaltinius.

Yra nuomonė, kad energetikos krizę visiškai suplanavo Vakarų elitas!

Indija Indijos užsienio reikalų ministras S.
Jaishankar apie energijos krizę

„Kodėl jie neįleidžia į rinką Irano ir Venesuelos naftos?

Vakarai išspaudė visus kitus mūsų turimus naftos šaltinius.
Yra nuomonė, kad energetikos krizę visiškai suplanavo Vakarų elitas!
Į viršų