Rašyti komentarą...
Kodėl tik mokyklose ir mokiniams, reikia ir mokytojams, ūkvedžiui ir sargui irgi leisti su sijonais! O kaip valstybinės institucijos, seimas, prezi...ura...? Ten kodeksas jau pakeistas? Vy(pid.)rai su sijonais gali? Ar po mokyklų?/// Nėra žodžių! Kiek nenormalių ...
Krw jus rimtai nedapisti . Tuos pydarus vapae ispjaut kai zydus krw iki pqskutine
Visiškas marazmas... Negi nėra rimtesnių problemų, kurias reikia spręsti, o tik visokiais niekais užsiiminėti? Tik pamanykit, prireikė vyrams sijonų... Ir tai atrodo normalu? Man kažkaip nelabai.
Pasaulio pabaiga siaubas
Aš taip ir matau Valatka su permatomu undaroku
O Vytas Ar dėvi sijoną?
kazin kaip suprastu vaikai jeigu skelbimu lentoje butu paskelbti unifoormos pavyzdziai ir butu mergaite ir berniukas su sijonuku, ar tai nesukeltu papildomu klausimu, butu papildoma reklama sabitauskaites norui ir siekiui. Argi mokykloje neturime problemu, kurias turime spresti nedelsiant, gal greitai uzdraus, nubaus parduotuves su pavadimu "rubai mpters"
Jau pasidėjo. Mokykloje, rugsėjo 1- ają per pamoką mokinių klausė, kas jūs esate,ir kaip jaučiatės ar berniukas, ar mergaitė.
Lietuvi! Nepasiduok neobolševikams!
Durnacija neispasakyta! Dievaz protai supidarasteje! Rask normalius tevus kad sunu sijonais puostu! Kada dauguma mergaiciu is kelniu neislenda! Vyrai su sijonais moterys su kelnem! Visa kariuomene apmundiruokit sijonais- ir jokio karo nebus. Rusai nepuls! Anekdotas!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų