Rašyti komentarą...
Jie netraslyčiai jie erkės normaliu žmoniu gyvenime .
@Tai JIe translyčiai žmonės kurie rūpinasi savo gyvenimu. Jei taip trukdo reikėtų apie save pagalvot.
Koks dar translytis vyras? Biologine moteris...
@Aha Translyčiai vyrai yra vyrai
Problemos lygioje vietoje ir aišku pastoviai nuskriausti LGBT ir Q atstovai.Piktinasi kad į juos kreipiamas dėmesys Lietuvoje,bet ko gero jokioje šalyje 2m kasdien nevaroma LGBTpropoganda ir jau valdininkų ir valdžios mastu,Taip bet koks geras procesas gali apkarsti,Nes kokius dar gerus darbus žmogaus teisių klausimuose padarė Sabatauskaitė,Juškaitė,Raskevičius be to kad dirbo tik seksualinėms mažumoms?Įrodė ,kad jie pralindę į valdžią pripažįsta tik laisvę sau,aiški mažumų diktatūra,paremta dideliais pinigasi,nes tai tikrai ne varguolių ir benamių bėdos.Karo metu irgi tai laiko pačiu svarbiausiu klausimu,kaip pradėjo nuo bendrų tualetų,tai dabar kirpyklos kliūna,paskui kepyklos irgi klius,jei papuoš ne tomis spalvomis...Pasaulio strtegai naudojasi karu didinti belytę visuomenę,bet kodėl tik baltaodžių tarpe,kurių ir taip smarkiai mažėja ir jau yra mažuma ,bet ne Afrikoje,Kinijoje,Indijoje?
LGBTQ. Nariui viskas galima.
@Vytas Galima tiek pat, kiek leidžia LR įstatymai, kuriuos ir taip patobulint dar reikia. Ir taip, galima prašyt išlaikyt jo orumą ir vartot jo įvardžius, jei žmogus dar ir dokumentus pasikeitęs ir oficialiai yra vyras.
Rita. Traslytė žiūsna ;DDD
Juk esame EU..juk esame NATO...tai,gerbkime kitu zmoniu gyvenimus.Kokie jie nori buti ir tegul buna. Keiskites lietuviai,nes jau atsibodote,atsilikimas. Protingi zmones,net demesio nekreipia apie gejus,lesbijietes. Lietuva atsilikusi salis. Vistiek turesite pasikeisti arba demesio nekreipti i kitu gyvenimus. Busite tikrai laimingesni....Palykite juos ramybeje ir jie jus paliks...Kaip akmens amziaus lietuviai,juk 21 amzius dabar, viskas keiciasi,mokslas nuzenge labai toli..keicia lyti,keicia sirdis,plika padaro plaukuota,ir tt ir tt. Kiekvienas turi savo svajones ,kiekvienas turi savo gyvenimus. Linkiu visiems tolerancijos..bukite protingi..sekmes.
@Baikite... Neseniai kniso protą su komunistine idealogija, dabar lygiai taip pat knisa protą su LGBT idealogija . Stebina tik tai kad propagandą varo dažnai tie patys veikėjai.
@xxx Jei problemų paryškinimas ir sprendimas, keliamo skausmo parodymas ir diskriminacijos iškėlimas į dienos šviesą - proto knisimas. LGBT ne ideologija, LGBT yra tai, kuo žmonės net ne savo pasirinkimu gyvena. Grįžk į provinciją.
Kova su translyciais, belyciais,
Kova su translyciais, belyciais,
devynlyciais tarsi kaip su erkemis. Saugotis, kad neikastu. Kur tik pasisuka, ten bedos.
@Kova su translyciais, belyciais, Kažkoks psichikos sutrikimams - dėmesio trūksta.
Dėmesio trūkumas anoniniminiam komentato
Dėmesio trūkumas anoniniminiam komentato
@Aha Tai dėl to vos į gatvę išėjus iki parduotuvės pieno pasiimt jo tiek reikia gaut?
kirpyklos turėtų nustatyti 3 kirpimo lygius - vyryškas, moteriškas (čia normaliems) ir žmoga. ta žmoga galėtų kainuoti dvigubai brangiau. nepatinka - kirpkis namie.
@siaip Kirpyklos turėtų nustatyti kirpimus ilgiem plaukam, trumpiem plaukam, ir kokius atsineši - tokius. LGBT žmonės net negalvoja taip isteriškai ir kraštutiniškai :D
Norejo sumoketi uz vyriska kirpima, bet...galvos plovimas, dazymas, plauku sukimas, sukuosena.....zodziu ipratimas, subine pas tave tai rupinkis manimi......
@!!! Gavosi įprastas vyriškas kirpimas, tai dar pasityčiojo, išjuokė, pareikalavo pinigų ir pasiuntė. Kitą kartą pas mane į parduotuvę ateisi, tai paprašysiu tyčia keliais eurais daugiau nes tavo taškiukai man nepatinka :D
negalima taupyti ant durdomu , nes kai nera kur gydytis durniai lenda visur į seimą, vyriausybe ir t.t.
Į viršų