REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį „Lietuvos talentai“ kvietė išvysti talentingiausius mūsų šalies žmones, o laidos metu netrūko ir jaunųjų talentų, nuo mažų dienų savo talentais stebinančių daugelį.

Sekmadienį „Lietuvos talentai“ kvietė išvysti talentingiausius mūsų šalies žmones, o laidos metu netrūko ir jaunųjų talentų, nuo mažų dienų savo talentais stebinančių daugelį.

REKLAMA

Vienos pirmųjų scenoje pasirodė trys kaunietės – Monika, Izabelė ir Elžbieta. Trys mergaitės yra sukūrusios savo grupę, kuri vadinasi „Garsų sala“ ir turi net tris savo kūrybos dainas.

„Mes esame visos vadovės. Mūsų svajonė visada buvo pakliūti į „Lietuvos talentų“ šou, mes čia atėjome parodyti savo talentą ir pasimėgauti“, – įgyvendinusios seną svajonę džiaugėsi kūrybingos kaunietės.

Nors jaunosios atlikėjos dar tik žengia pirmuosius žingsnius savo muzikinėje karjeroje, tačiau nepaliko abejingų „Lietuvos talentų“ teisėjų.

REKLAMA
REKLAMA

„Merginos, jūs čia užkūrėte labai gerą vakarėlį, nesėlpsiu, kad buvo vietų, kur buvo galima sugroti ir geriau. Bet jūs padarėte dideles dūzges čia, mūsų studijoje, ir aš net neabejoju, kad Lietuva nusipelno išgirsti dar kartą jus“, – pirmąjį „taip“ iš Justino Jankevičiaus sulaukė jos.

REKLAMA

Atlikėja ir aktorė Inga Jankauskaitė sakė, kad merginoms labai trūksta suderinamumo, tačiau vėliau pridėjo, kad jai didžiulį įspūdį paliko merginų energija ir noras kurti muziką.

„Kai išgirsite, ką čia prigrojote, turbūt pačios sunkiai ištversite, bet jums didelis riebus „taip“ už tai, ką čia padarėte“, – teigiamai pasirodymą įvertino I. Jankauskaitė.

Ar Marijonas Mikutavičius skyrė trečią „taip“ ir praleido grupę „Garsų sala“ į kitą etapą?

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Kokios merginos po 10-11metų? Ir jų dainavimas buvo klaikus. Reikėjo visišku glušu būt, kad pasakyt taip...
Tokie vaikai tegul koncertuoja vaikų gimtadieniams o prie ko tie talentai? Iki bitlų joms dar toli toli ne tai kad vaikai bet ir dainavime o būgnai mušami belekaip ne suderinant.
Lygis žemesnis už kaimo saviveklininkų. Komisija, t.y. tiedu diedukai, pasirodė klounais. Profesionalė ant diržų jiems netiko, o trys juodai nusidainuojančios, nors ir mielos, mergelės "sužavėjo". Na, bet jau bent prajuokino.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų